Zestaw stereo do małego pokoju

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
L8 już bardzo dobry sprzęt, a za 1600 super.
Sterowanie z tel lub tableta.
To strumieniowce więc potrzebne źródło w zasięgu BT lub WIFI.
 

ukkuba

New member
jeszcze sie zastanawialem nad tym cambridge z monitorami ( z mojego piwerwszego postu) roznica jest taka ze tam jest tez strumieniowiec ale moge odtwarzac wszystko bez podlaczenia telefona(tak mysle) wlaczam ten wzmacniacz i chodzi np przez wifi radio. W sumie moglbym kupic ten wzmacniacz za 350F i za ~~200F do tego jakies kolumny?
Co do tego JBL niepokoi mnie liczba wejsc do niego, chcialbym napewno podlaczyc tv do niego oraz laptopa.
Z drugiej strony bardziej widzi mi sie zestaw ''wszystko w jednym'' taki jak np ten jbl, bez plątaniny kabli a odpowiedni dzwiek tez zapewniaja.
 

ukkuba

New member
czyli sie zaczynam rozgladac za ""all in one'' :)
jaka jest roznica miedzy tym JBL L8 a L16? tylko moc i wymiary? ( waga;o)
a moze jakies inne sprzety tego typu warte uwagi ( harman ktory wymieniles) czy cos moze innego? jak sytuacja z soundbarami? na tej samej zasadzie co wzmacniacz + kolumny ale raczej przeznaczone to do filmow nizeli do muzyki z tego co wnioskuje?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
L16 to więcej wzmaków i więcej głośników, 4 kontra 6.
Soundbar to pod telewizje i więcej sie od niego nie spodziewajmy.

L16 to nowe spojrzenie na stereo, nie każdy rozstawia głośniki po pomieszczeniu, a chce konkretnie posłuchać muzyki.
Bawiłem się L16 z tablecikiem, przeniosłem się w odległe i zamierzchłe czasy, udało mi się dobrze posłuchać starych utworów dzięki funkcji Clarify.

[youtube]0kZ_BQI5qNM[/youtube]
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak do małego pokoju lub garażu to Musical Fidelity M6 500i i Polk Audio LSIM707. Ten zestaw gra wspaniale wypełniając całą przestrzeń muzyką :)
 

sabniro10

New member
Szkoda, że interesują Cię wyłącznie nowe rzeczy. Doświadczenie uczy, że w tej cenie żadnej części ciała "nie urwie" ;)
 

ukkuba

New member
nie nie nowosci tylko kolega baltazar doradzil mi taki sprzecik ;)a co mnie interesuje napisalem wczesniej - nie chodzi mi o nowosci tylko zeby spelnialo moje kryteria co napisalem wczesniej ;) jak dla mnie mozebyc stary sprzet i uzywany - jeszcze lepiej bo taniej ;)
 

ukkuba

New member
Odświeżam ;p nie ma tego po pieniądzach nigdzie a w porównaniu ze wszystkimi krajami to w Polsce najdrozej;/
Będę więc myślał może nad siundbarem;/

Z innej beczki;
Czy na Smart tv można instalować aplikacje z androida?
 
Do góry