Zestaw stereo do 3500

roberts34

New member
Mam prośbe o fachową poradę.Szukam zestawu stereo z amplitunerem i cd i kolumnami do 3500.Zestaw ma grać w pomieszczeniu ok 30 m2.Rozglądajac się po necie znalazłem YAMAHA R-S500 + CD-S300 + JAMO S 606 lub HARMAN K HK 3490 + HD 980 + JAMO S 606. Co sądzicie o tym zestawie , który lepszy ( za i przeciw) a moze coś innego?. Bardzo prosze o pomoc.Dzieki i pozdrawiam
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Mam prośbe o fachową poradę.Szukam zestawu stereo z amplitunerem i cd i kolumnami do 3500.Zestaw ma grać w pomieszczeniu ok 30 m2.Rozglądajac się po necie znalazłem YAMAHA R-S500 + CD-S300 + JAMO S 606 lub HARMAN K HK 3490 + HD 980 + JAMO S 606. Co sądzicie o tym zestawie , który lepszy ( za i przeciw) a moze coś innego?. Bardzo prosze o pomoc.Dzieki i pozdrawiam

A musi być to ampli czy wzmak stereo? Jesli niepotrzebne radio, to ja bym wolał np. HK 980 + HD 980 (ok. 2k) a do tego fronty Roth Oli 4, które o niebo lepiej zagrają od Jamo np ROTH Audio Oli 4 Autoryzowany Dealer HIT !! (2684588531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., lub Roth Audio Oli 4 (2684620192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Wiem co piszę bo miałem Jamo s606 i mam Roth Oli. Ewentualnie możesz zobaczyć Magnat Quantum 655. Jak byś z 500zł dołożył to masz Monitor Audio MR6, również bdb. kolumny. O ceny pytaj Blackninja bo ma najniższe a pewny zakup. Na piecu zaoszczędzisz coś, na CD, to zostanie parę groszy na lepsze kolumny. Jamo to raczej kinowe kolumny i w stereo nie za specjalnie się sprawdzają, a do tego są problematyczne w ustawieniu.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisz nam jeszcze jakiej muzyki słuchasz łatwiej będzie coś doradzić. Amplitunery wybrałeś niezłe ale kolumny już zdecydowanie nie. Te jamo raczej nadają się do kina domowego. Pomieszczenie też masz dość duże wiec nie łatwo będzie je nagłośnić. Ja bym był za HK 3490 + HD 980 + Roth Oli 40, Jbl Studio 190, Dali Zensor 7.
 

roberts34

New member
Nie będę odkrywczy ,słucham każdej muzyki moze z wyjatkiem techno , dance i muzyki poważnej.Wracajac do kolumn rozumiem ,że Jamo odpadaja?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie będę odkrywczy ,słucham każdej muzyki moze z wyjatkiem techno , dance i muzyki poważnej.Wracajac do kolumn rozumiem ,że Jamo odpadaja?

Jak dla mnie właśnie w muzyce poległy. Szczególnie drażniła mnie sycząca góra i lekko rozlazły i mało kontrolowany bas. Do KD jak najbardziej ok ale do muzyki są lepsze.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Hmm, a ja może Ci trochę namieszam w wyborach, zwrócę uwagę na inne też tory :) Ponieważ budżet 3,5k pozwala już na jakotakie ciekawostki...

A może by tak wzmacniacz lampowy? I do tego jakiś CD i podłogowe kolumny? Kupujesz tylko do stereo, więc coś takiego ciekawego? Myślę że niewiele przekroczyłbyś budżet a efekt byłby powalający.

Jeśli się upierasz przy amplitunerze - co w tym radiu masz zamiar słuchać, jak lubisz stereo to pewnie CD?
Ale żeby nie było, takie coś:
MEGA PROMOCJA ! NAD C715 + DALI ZENSOR 5 ! GRATIS (2678683687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry