zestaw pod PS3 -Bose Cinemate Gs lub ....

MarcusGawin

New member
Witam, jestem po przeprowadzce do nowego lokum( Niemcy), i proszę kolegów o sugestie co do nowego sprzętu audio. Z całego zestawu został mi Tv Sony 46W2000 , i PS3 . teraz nie wiem co kupic do wzmocnienia audio. Dodatkowo jest dekoder HD z 500Gb nagrywarką (MR 303). Generalnie zależy mi na malych satelitkach jednak priorytet to jakość dzwięku ! Poszukuję coś używanego (na początek) w systemie 5.1, dodam że dużo słucham radia online, filmy na BD/DVD sporadycznie, trochę córka pogra na konsoli. Brat ma starszy zestaw 5.1 magnata i ampli pioneera 511 i radyjko fajnie się sączy.Załączam szkic salonu, a tak przy okazji słuchałem jakiś trial z Harrego w MM z zestawu Bose Cinemate GS i powiem że w kinie super brzmiało. Budżet to ok.2000 zł
Proszę o jakieś sugestie.
 

Attachments

  • 130539759-5.jpg
    130539759-5.jpg
    139,2 KB · Wyś: 345
Ostatnia edycja:

MarcusGawin

New member
to słuchanie radia ma charakter "wypełnienia ciszy'' czyli żadne party i głośne słuchanie. Ale basik musi być, czyli co na początek? z ebay-a oczywiście. A ten model Bose to dobry sprzęt?
 

MarcusGawin

New member
Witam, po dłuższej przrwie chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat nowego sprzetu w moim posiadaniu. A tak dla przypomnienia to mialem już amplitunery Yamahy, Denon, i obecny HK AVR 255, co do kolumn to były Heco Victa 700 + sub 25A, heco victa 200+sub 25A, Harman Kardon MAS 100( te były super do stereo)+ sub HKTS 11, Heco victa 601+ sub Betasub 20a, Infinity Reference I +betasub 20a, i na koniec znalazło się u mnie Bose Acoustimass 6 mkIII :grin:,
Zestaw gra od wczoraj i tak na gorąco to zdecydowanie lepsze efekty w kinie domowym ( w Transformersach słyszałem nowe dzwięki ktore wcześniej nie istniały :fool:!), muzyczka też z MP3 ( Xavier Naidoo) rewelacja.
Subwoofer zaskoczył mnie totalnie in plus oczywiście a dodam tylko że głośnik ma 13 cm.....
Dużo czytałem na forach polskich i niemieckich gdzie jadą ostro po sprzęcie Bose , że przereklamowane i drogie i zastanawiałem się dlaczego nawet używany sprzęt na Ebayu ma tak wysoką cenę, teraz juz mam jaśniej pod deklem:grin:, nie ma to jak samemu sobie wypróbować w domowy zaciszu.
Tak, wiem że to jest kompromis ( dla mnie dobry ) pomiędzy bardzo dobrym kinem a trochę słabszym stereo- jak dla mnie jest i tak bardzo pozytywne zaskoczenie.
i na koniec dodam że Żona też jest zadowolona z dzwięku i że malutkie kolumny nie zabierają tak dużo miejsca jak poprzednie, zresztą to był Jej pomysł z tym Bose.

Pozdrawiam i załączam zdjęcia

( jest problem z załączeniem zdjęć , będą później :grin:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry