Zestaw naprawczy do JBL LX44.

loky

New member
Warto napisać do serwisu H/K/JBL w Polsce i o to zapytać, albo o całe głośniki. Jakiś czas temu miło mnie zaskoczyli, sprowadzili dla mnie z jakiegoś europejskiego magazynu całe głośniki po fajnych cenach.
 

piotrflo

New member
Nie masz LX44, co kombinujesz? :)

Ja nie, ale moj brat ma. Ja wogole nie wiem co to za pytanie? Nie nie kombinuje. W obydwu padly mu gabki i chce z nimi cos zrobic. Kwestia przywiazania. Swego czasu te kolumny swoje kosztowaly. Czlowiek chce odresteurowac sprzet. Jakis problem czy moze chcesz odkupic zabytek?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Napisz do serwisu, pewnie da się ściągnąć głośniki, zestaw naprawczy o którym mowa nie jest produkowany przez JBLa więc nie będzie przez nich dystrybuowany.
 

piotrflo

New member
Napisz do serwisu, pewnie da się ściągnąć głośniki, zestaw naprawczy o którym mowa nie jest produkowany przez JBLa więc nie będzie przez nich dystrybuowany.

A mozesz jakis serwis autoryzowany polecic? Bo albo slabo szukalem, albo cos mi za duzo tego wyskakuje. Nie chce oddac do jakiegos pana Kazia, ktory sie oglasza jako autoryzowany.
 

pkomp

New member
to zwykła pianka - kilka lat i znów się rozsypią...możesz spróbować dopasować coś od tonsila albo poszukać zawieszeń z gumy które jest znacznie trwalsze
No i kwestia montażu który musi być bardzo precyzyjny a nie jest zbyt łatwy niestety

poszukaj tez parametrów głośnika - może uda się coś lepszego podstawić
 
Do góry