Zestaw muzyczny z obrazem

Czarny1212

New member
Witajcie,
nie jestem specem od sprzętu audio - video ale ostatnio kupiłem Phila 46PFL9705 i zaczęło się ... Wszystko okazuje się przestarzałe. Miałem CRT Sonego i tejże firmy zestaw Ampli z serii 7 .. DVD w miarę bo 5 letnie, jeszcze strasze CD i magnetofon kasetowy .. hi hi. Kolumny Altus 140. Wszystko to jakoś grało nawet fajnie ale cóż nowy phil potrzebuje BD abym mógł ogladać coś w HD. Do tego dochodzi ewentualna potrzeba 3D. Czy jeśli kupować BD to już 3D ? Po drugie jaki ampli ? Po trzecie i to chyba na końcu jakie głośniki. Wiem, że dziś ten stary 705 Soniarza jakoś ogarnie ten dźwięk z zestawem altusów ale co z blu-rayem ? Wiem, że kupić TV no powiedzy z "górnej" półki a później spiąć go z kinem domowym to trochę śmieszne dlatego proszę o pomoc w konfiguracji zestawu. Wiem, że kasa jest ważna i mogę przeznaczyć na taki zestaw ok. 8 - 9 tys. Jeśli rozłożę to w czasie to może i więcej. Dodam, że nagłaśnianie filmów na razie mnie nie kręci ale muzyki lubię posłuchać w dobrym wydaniu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam,
 

kola1313

New member
myślę że znalezienie rozwiązania 2 w 1 jest bardzo trudne a efekty będą jak przy szamponie do dupy włosów tam nie ma a z szamponu mydło kiepskie.
Będąc na twoim miejscu kupił bym dynamiczne przestrzenne kolumny np elektrostaty i wzmocnił bym je subwoofer-em ale boję się że jest to rozwiązanie dość drogie
 
Do góry