Zestaw kolumn do Yamaha RX-V773

[Raccoon]

New member
Bez reklam
wiem wiem ale on ma inny ampli ...

Miałem napisać (właściwie napisałem już) coś takiego:

Fakt, ampli mam inny. O samych kolumnach natomiast napisałem już bardzo dużo. Podsumowując:
- w stereo, w Twoim pomieszczeniu Studio 180,
- w kinie, jeśli będziesz używał suba to spokojnie 180 dadzą radę. 190 bez suba są super.
Chyba, że możesz kolumny odstawić od ściany sporo, wtedy może być i 190.

Ale po pierwsze nie słuchałem nigdy 180, więc jest ryzyko, że mają, aż o tyle mniej basu, że byłby ktoś rozczarowany. Nie wiem. Po drugie, jak sam zuważyłeś, jest to jednak inny ampli. Po głosach na forum wydaje mi się, że Yamaha powinna mieć mniej basu, niż Onkyo, więc zakup 190 byłby znakomity. W KD i muzyce elektronicznej są rewelacyjne. Sub to mus i z tym nikt nie dyskutuje, ale jeśli z jakiś powodów nie masz i nie planujesz suba to te kolumny spokojnie z dużym powodzeniem mogą go zastąpić. Naprawdę potrafią poruszyć pomieszczenie.

Polecam rzecz jasna odsłuch.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tańszy? To dziwne, ale może jakaś promocja jest. Co do suba to ja tego do kompletu nie biorę raczej. Przymierzam się do ES250. Sporo mocniejszy, a cena w sumie podobna.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ale żeś się Blackninja wpakował:) Teraz nie pozostaje nic innego, jak dać dobrą cenę na zestaw. He,he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
BN a z czego wynikają tak niskie momentami ceny na zestawy? Czy to taka promocja żeby zachęcić klientów? Czasami na lepszych zestawach się widzi że w pewnym okresie można wyrwać o 2-3k mniej, a później wszystko wraca do normy. No bo to chyba nie są sprzęty z jakąś drobną wadą konstrukcyjną, gdzie producent opuszcza ceny żeby tylko wypchnąć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kordian1000

New member
BlackNinja, nie byłem zorientowany w cenach, szkoda ze nie napisałes wprost że to promo które trwa kilka dni. Troche sie wkurzłem, i myslalem ze to jakaś zagrywka , ale jak cos to przepraszam z mojej strony za zachowanie, i mam nadzieje że podrzucisz cyne jak tylko bedzie cos ciekawego na oku - zakup na pewno u Ciebie. Pozdro !!!
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Podpytuj co jakiś czas, może coś dobrego się trafi.

Nie chcę pisać "kupuj bo to super cena i więcej nie będzie", bo może to być odczytane przez kogos niewłaściwie :) czasem można poczytać o takich napędzaczach na allegro .
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Kolumny do tego metrażu ok., szczególnie do kina, ale ampli juz bym brał sporo wydajniejszy. Do tych kolumn sądzę że bedzie za słaby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry