zestaw kolumn do ONKY 525

fred23

Member
Ostatnia edycja:

Big-Apple

New member
Taga Harmony TAV-606Fv.3 - Newsy sprztowe

jak widać nie tylko ja jestem zadowolony :
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/80171-yamaha-ns-f150-czy-taga-harmony-tav-606-a.html

Najlepiej gdzies posłuchac , bez tego bym nie zaryzykował , byłem przekonany do Yamahy NS-150 i byłem bardzo rozczarowany jak słuchałem , każdy ma inny "odbiór" , każdy też słucha co innego , więc nic na siłę , może być , ze Tobie bedzie odpowiadać właśnie Jamo albo Wharfdale .


No wiec byłem i się rozczarowałem ponieważ żaden zestaw nie był podłaczony do niczego i tylko 1 zestaw miał podłaczony BD player to odpaliłem CD z DTSem . Badałem na zestawie Warfedale i sobie posluchałem tam 3 minuty ale to dal mnie nadal było za mało .Z obsługi nie było kompletnie nikogo tylko jaki 1 gośc chodził i co chwile coś dopisywał do magazynu to go zapytałem to ten mi na to że nie ma możliwości odsłuchu bo nie mają źródel i odradzał mi w ogóle odsłuch mówiąc iż kazdy pokój jest inny inne meble itd i to mi nic nie da i polecił zakup z możliwościa oddania do 14 . Tak jasne i bede kupowac 5 zestawów i oddawać w kółko a potem będzie tego Pana juz nie obsługujemy. Z zestawów dostępnych były Yamaha Canton te WD JBL i chyba Quadrale. Gdyby chciał to by wystarczyło by mi tylko playerka DVD dał to był sobie przepinał zestawy sam a że nie był zainteresowany to niczego sie nie dowiedziałem bo wg niego odsłuch w sklepie ma się nijak do odsłuchu w domu.

Ciekawe jak sie sprawia zestaw Yamahy

kolumny Yamaha NS-50 zestaw 5.0 + GRATIS !!!!! (4911693457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

żadnych TAG ani KOD czy Jamo nie było na miejscu
 

Big-Apple

New member
szkoda , faktycznie lipa , a nie masz innego sklepu w pobliżu ?? RtVeuroAGD , MediaExpert ??

Tu nie chodzi o dostępnośc salonu/sklepu tylko nie ma jak bo wszystko stoi a jak wcześniej jeszcze się pytałem o plastik do testu to i pilota nie mieli i wszystko musiałem robić ręcznie [albo mu sie nie chciało szukać]

Poza tym chciałem sobie też obadać zestaw bez Suba . Ogólnie nie rozumiem po co to wszystko tam stoi pospinane jak i tak nie ma jak z tego korzystać bo ani radia nie ma podłaczonego ani żadnego playera czy to CD czy to Blu Ray. Pomijam iż niektorzy pracownicy polecają Soudbary zamiast kolumn to im powidziałem Panie miałem i sprzedałem i dziękuje.


także w tej sytuacji jestem w przysłowiowych 4 literach teraz jeśli chodzi o zakup kolumn.
 
Do góry