Zestaw kina domowego

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Swojego czasu ten HK 255 lubił się psuć, ale to loteria jak ze wszystkim. Ja chyba jednak bym wolał coś na gwarancji, szczegolnie jak masz odłożoną kasę. Ten model HK ma już trochę lat i nie wiadomo ile Ci pogra. Cena bym powiedział normalna i bez rewelacji, bo nowe HKTS 16 to koszt ok. 1600zł i pewnie jeszcze trochę do utargowania, więc jak na sprzęt używany i po gwarancji to żadna okazja. Dodatkowo te kolumienki to niewielkie plastiki, więc w kinie jeszcze ok. ale w muzyce już lipa. Masz miejsce to wstawiaj niewielkie podłogowe lub dobre monitory.
 

lobos

New member
Bez reklam
Krzysiek dobrze radzi... Nie pakuj się taki sprzęt. Za 1300zł. masz już parę nowych bardzo fajnych monitorów
np. Monitor Audio BX2 czy Dali Zensor 3.
 

katka10

New member
Koniecznie posłuchaj prze zakupem, bo BX2 ma br od frontu ale bas jest zrównoważony ale nie wybija sie- co dla mnie jest minusem. Z tylnym br to Dali Zensor 3 lub Magnat Quantum 673
 

tomaszelizka

New member
Czy głośniki powinny wisiec przy suficie? czy niżej jakos, wrzucam zdjecie jak to widze ;)A i czy mogą byc za zasłona czy lepiej przed. :)
2jg6jqx.jpg
 

lobos

New member
Bez reklam
Za zasłoną to raczej nie bardzo ;-)
Przy samym suficie też bym nie wieszał, choć i tak robią i są zadowoleni.
Ja bym kupił uchwyty i powiesił je na wysokości obrazu skierowane w stronę słuchacza.
 

tomaszelizka

New member
No tak myslalem ale co zrobic z przewodem ? Kucie sciany wiąże sie z jej malowaniem od razu :)a tak bym puscil po rogach i by nie było problema :) Chyba ze są jakies ladne maskownice :) W przyszłym roku bedziemy remont robic to mozna wtedy pochowac :)
 
Do góry