Zestaw kina domowego LG LH-T760IA- co o nim sądzicie???

krisiss

New member
Witam.
Na święta zamierzam kupić zestaw kina domowego, mam na to około 1500 zł. i zastanawiam się czy kupić zestaw składany czyli osobno amplituner+dvd+zestaw głośników czy zestaw LG ( http://www.allegro.pl/item142068312_lg_lh_t760ia_hdmi_divx_txt_700w_fvat_gw_24pl.html ).
Czy warto kupić taki zestaw, czy lepiej składać, choć wydaje mi się że 1500zł. to nie wiele aby coś złożyć?
Wymiaru pokoju w którym będzie stał to 20m2.
Krzysztof.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Miałem kilka zestawów kina domowego ,a teraz posiadam ;składankę; amplituner JVC, DVD LG 190 H i kolumienki Koda AV 707 v.2 i już nigdy nie wrócę do ; plastyków;.Ja posłuchałem dobrych rad od użytkowników forum i jestem bardzo zadowolony ,tak jak mi poradzono ;dozbieraj trochę kasy ;i kup sprzęcik dający zadowolenie z jego słuchania.
pozdrawiam
 

maszek

New member
Bez reklam
Jeśli słuchasz muzyki to dobry amp z kolumnami stworzy Ci raj dla uszu . Oczywiście wszystko zalezy od ilości miejsca na sprzęt i jego przeznaczenia. Audiofile wybierają raczej tradycyjne kolumny. Jeśli masz mało miejsca, chcesz mieć all in one to ten zestaw jest dla Ciebie.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli chodzi o wygląd to ten zestaw LG jest zaje*isty!!
Też brałem go pod uwagę... Niestety nie kupiłem gdyż chciałem podłączać do kina domowego inne źródła dźwięku - na przykłąd telewizja "n".
Większość tego typu zestawów 2 w 1 (wzmacniacz+dvd) ma bardzo skąpą ilość wejść (brak wejścia optycznego, brak koaksjalnego). Producenci chyba trochę chcieli zaoszczędzić na kosztach.

Dlatego raczej amplituner osobno i dvd osobno, tylko tu nie znajdziesz zestawów z kolumnami typu tall-boy...
Ostatnio w Avansie były 2 zestawy kina Yamaha i Onkyo amplituner+dvd+zestaw kolumn niestety bez subwoofera w okolicach 1700zł. A tam można negocjować ceny.
A może Kiki coś znajdzie dla ciebie za 1500zł??
Pozdrawiam
 

krisiss

New member
Dzisiaj byłem w Euro AGD i ten zestawik słuchałem, w kinie domowym z tym subem brzmi pięknie, jeśli chodzi o dźwięk stereo (muza) już durzo gorzej.Był też zestaw Yamahy amplituner+dvd+zestaw głośników bez suba za 1700zł, dzwięk w kinie domowym podobny do tego zestawiku LG ale w stereo bez porównania.Do zestawu posowało by jeszcze dokupić suba i super zestawik, chociaż te głośniki LG pięknie są wykonane, naprawdę robiż wrażenie a zwłaszcza przy telewizorku LCD.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
diana napisał:
Witam
[...] już nigdy nie wrócę do ; plastyków;.Ja posłuchałem dobrych rad od użytkowników forum i jestem bardzo zadowolony ,tak jak mi poradzono ;dozbieraj trochę kasy ;i kup sprzęcik dający zadowolenie z jego słuchania.

Czytaj to, aż do skutku. Inaczej będziesz żałował.

W kinie taki zestwa też lepiej gra, tylko należy się wsłuchać i nie przejmować się pozytywnym wpływem subwoofera.

ArtS :)
 

Prince

New member
KODA SW-1000 w 20m2 bez problemów - mam razem z aneksem kuchennym około 35 i bez problemów nagłośnia SW-1000 (w starej wersji) - słuchałem ostatnio nowej v.2 jest spora różnica - szkoda że nie mogę zamienić :(

Tomek
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Prince napisał:
KODA SW-1000 w 20m2 bez problemów - mam razem z aneksem kuchennym około 35 i bez problemów nagłośnia SW-1000 (w starej wersji) - słuchałem ostatnio nowej v.2 jest spora różnica - szkoda że nie mogę zamienić :(
A już tyle osób bezskutecznie zastanawiało się, czy jest różnica między starą wersją, a nową. Teraz już wiemy. THX :)

ArtS :)
 

adamo_

New member
Bez reklam
Też niedawno dokonywałem takiego wyboru, środki jakimi dysponowałem to 1300 zł

Wiadomo że najlepiej mieć sprzęt audiofilski w drewnie takich prod jak Yamaha JBL, Koda w drewnie bo to brzmi ale i kosztuje.

Mam pokoj okolo 20 M2 i zdecydowałem się na to :
http://www.skapiec.pl/site/cat/30/comp/86639

dlatego że ma HDMI + wejście optyczne do którego kiedyś podłącze N-kę

Jak to gra?... DVD i DVX super , efekty i bas , naprawdę świetnei się ogląda filmy. wada mała czcionka na Divx, ( Manta miała większą :) )

Jeśli chodzi o muzykę to zazwyczaj słucham radia a wiadomo jak gra FM, więc jestem zadowolony, płyt słucham żadko ale : Klasyka brzmi ładnie, gorzej z RNB bo słuchać troszkę plastikowe brzmienie, nie przejmuję się jednak tym bo kupiłem głównie dla DVD i radia

Z bajerów to: wszystkie systemy dekodowania , wspomniane wejście optyczne , drugie wejście liniowe stereo do podłączenia zewn urzadzenia , wyjście słuchawskowe , wejście HDMI, upscaler 720p i 1080i
i fajna funkcja Sound Enchanc,(poszerzenie dźwięku) którą włączam sluchając np radia lub Cd

Twoj wybór LG też jest spoko, ładny design i możliwości, USB , może się przydać, nie widze nić o wejściach więc dowiedz się czy ma wejście optyczne które napewno Ci się przyda, jesli nie ma to szukaj modelu z tm wejściem
 

Prince

New member
właśnie upgradowałem drogą wymiany i dopłaty KODA sw-1000 stara wersja na v.2

szybszy bas, lepsza kontrola, trochę bardziej czytelny ... ufff
i żona zadowolona bo jest zgrabniejszy dla oka (kobiecego) :)

Tomek
 
Do góry