Zestaw Kina Domowego do Projektora 4k

Prze87mo

New member
Witam

Za pare dni Kupuje projektor 4k jaki? w dziale Projektory dalem nowy temat moze mi panowie Pomoga..

Dlatego Teraz Pytanie do Was co mi doradzicie czy lepiej kupic nowy zestaw kina domowego amplituner kolumny , sub i moze glosniki Dolby Atmos... czy moze zakupic uzywany Amplituner i kolumny nowe?.
Pokoj mam 20m2.

Wczesniej posiadalem Amplituner Zwykly bez przesylu 4k do tego jakies glosniki YAMO z rtv euro agd za 900zl..

Dlatego Chcialbym was prosic o pomoc w wyborze Amplitunera 4k z HDR i osobno Kolumny 5.1 (tylko jaka firma?? ) badz jakis Caly zestaw Ampli + kolumny +sub.. Ciekawi mnie jaka jest jakosc dzwieku kolumn za 900zl a np za 1500-1800zl..

Bede wdzieczny za jakies godne uwagi dla was LINKI z Allegro itp.

Jesli chodzi o budzet potrzebuje cos w dobrych pieniazkach ale zeby to jakos dobrze gralo .


Dziekuje raz Jeszcze

Pozdrawiam

Przemek
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Kolego a jaki budzet?

Tak na dzien dobry to onkyo 686 i kolumny Tannoy mercury 7.4 set + sub klipsch rsw 120.
Ja posiadalem tez Jamo i po przesiadce na Tannoy kosmos.

Czy Atmos zastosowac to zalezy od ciebie, mysle ze spokojnie 5. 1.2 lub 5.1.4 na takim metrazu mozesz zbudowac.

Pzdr
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Podstawa to jaki budżet na całość i jakie masz wymagania ? Za 3k nie sklecisz dobrego KD - chyba że z używek ale to zawsze ryzyko.
 

Prze87mo

New member
Moze zrobimy tak budzet taki aby cos dobrze gralo, z kobieta porozmawiam to sie wydusi pieniazki :D :)) mozecie podeslac linki.. Jesli chodzi o Atmos to glosniki sa 2 tylnie na suficie tak??

i potem 5.1 normlanie 2 przod centralka 2 tylnie i sub
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ciekawi mnie jaka jest jakosc dzwieku kolumn za 900zl a np za 1500-1800zl..

Przemek

Witaj mój imienniku :)

900zł jest zbyt małym budżetem aby w ogóle myśleć o zakupie przyzwoicie grających kolumn ,nawet w przypadku kolumn używanych jest to trudne.Budżet 1500-1800zł daje możliwość kupna lepszych kolumn opartych na lepszych przetwornikach co oczywiście daje lepszą jakość dźwięku .Jeżeli chodzi o kwestię samych kolumn maja, być podłogowe, podstawkowe czy też system oparty na 5 głośnikach satelitarnych i subwooferze?
 

Prze87mo

New member
Witaj Przemek :)

jesli chodzi o kolumny Przednie frontowe moga byc podlogowe a tylnie tekie mniejsze do podwieszenia bo moge je do sciany przymocowac bo podloge z tylu mam zajeta jak i rowniez jesli znajdzie sie opcja przednie tez moge zamontowac na scianie ;)opcja : 5 głośnikach satelitarnych i subwooferze rowniez wchodzi w gre. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zdecyduj jaki jest Twój maksymalny budżet na same kolumny i czy to ma być na początek zestaw 5.0 czy 5.1 - czyli z subem w komplecie.
Może zamiast bawić się w półśrodki, kup coś pokroju Acoustic Energy aego, znajdziesz pewnie w dobrej kasie używane. Da to już jakąś frajdę z odsłuchów przy seansie, a jak dozbierasz, to uderzysz w coś konkretniejszego.
Biorąc pod uwagę to w jakim budżecie oscylujesz, trafisz na półśrodek.
 
Do góry