Zestaw kina domowego do 2500

MiSiEk1987

New member
Witam jestem nowy na tym forum wiec witam wszystkich :)
Kupilem telewizor panasonic th-37pv70p i jestem zadowolony:) ale potrzebuje jakiegos dobre sprzetu grajacego do niego.
Co polecicie ?? kwota jaka chcialbym wydac to góra 2500 zl

Pozdrawiam :)
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Ampli - Onkyo 505
Kolumny - Quadral Quintas 500
+ jakis sub i bedziesz zadowolony

zapomnialem o DVD ;) - najlepiej jakis Bellwood lub wiwa - wszystko czyta i nie ma problemow z napisami itp.
 
Ostatnia edycja:

MiSiEk1987

New member
a odtwarzacz dvd ?? zeby to gralo ze soba ??
i jeszcze jedno jak glosniki daja sobie rade bez suba??
daloby rade bez niego??
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
takiego zestawu jak mowi ramzes to nie znajdziesz za 2500.
ale ma racje, kupuj w zestawie, wyjdzie cie sporo taniej.
pomysl czy sie nie zadowolisz slabszym amplitunerem, tj. onkyo tx-sr304 lub 504, w saturnach sa takie zestawy z dvd sp-404 i quadralami wlasnie za okolo 2500 (zadziwiajaco czesto taniej niz na allegro), na sub juz nie wystarczy.
na allegro jest zestaw ampli 505, dvd 404 i quadrale quintas za 3100 zeta
jakis czas mozesz pogonic bez suba, dokupisz jak nazbierasz
jesli masz opcje pojechac do saturna to sie wybierz, maja wlasnie wiele zestawow onkyo, sprawdz ceny i poszukaj wtedy w necie taniej (co nie oznacza ze taniej znajdziesz)

co do quadrali - maly plusik maja za to ze w zestawach sa razem z kablami (o ich jakosci sie nie wypowiadam), wiec zawsze to kilka stowek mniej na starcie
 

Patrycjusz

New member
a co sądzicie o 504 + 404 z hdmi, głośniki 7.0 maudio i do tego sub mivoc.
Całość bez kabli ok. 2500

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
nie jestem jakims znawca audio, wiec moze lepiej niech sie specjalisci wypowiedza, zastrzegam, ze mowie o moich wlasnych wrazeniach:

generalnie po m-audio troche ludzie jezdza sobie, ze to szajs straszny
no cóż ja sam mam m-audio i to hts-700 - model ktory pewnie masz na mysli, generalnei jestem zadowolony, pasmo przenoszenia, jakosc dzwieku pozim niskich tonow jest ok (slychac roznice jak nowki troche popracuja to jest lepiej, szczególnie z niskimi tonami), jako wade moge podac ze satlity sa mało wydajne i nie wytwarzaja niższych tonów. mialem przez dwa miesiace kolumny m-audio hts (lub htc, nie pamietam) 9900 i w nich satlity byly wyraznie lepsze a i fronty mocniejsze. zestaw taki sam jak moj - onkyo, ale z QQ 500 instalowalem znajomemu i roznica jaka moje niewprawne ucho wylapalo to wlasnie moc i zakres satelitów a roznic w jakosci gry frontow jakis dramatycznych nie wylapalem, moze QQ graja toche bardziej miękko (ale nie jestem audiofilem i te dwa zestawy nie graly obok siebie, sluchalem ich osobno)

co to za sub? do kina by sie przydal sub, ale tez nie ma co oszczedzac za bardzo

tak wiec - uwzgledniajac opinie z forum quadrale sa lepsze (ale wedlog mnie wcale nie tak bardzo), ale wedlog mnie jesli masz alternatawe finansowo quadrale "gołe" lub m-audio z subem to do filmow raczej sub jest konieczny i bym sie sklanial do tej drugiej opcji
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Potwierdzasz moje przypuszczenia. Znam zestaw M-Audio 8800 (9900 jest ich następcą) i powiem, że satelity są całkiem wydajne jeśli chodzi o dolny zakres pasma. Fronty zaś grają całkiem przyzwoicie, szczególnie za takie pieniądze. Już wcześniej podejrzewałem, że HTS700 są nieco słabszym zestawem, szczególnie, gdy porówna się cenę za HTS700 i HTS9900 (jest zbliżona), a ten pierwszy to zestaw 7.0.

Co do subwoofera. Powinieneś rozejrzeć się za czymś w rodzaju Jamo Sub 200.

ArtS :)
 

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
504 od 505 onkyo

Ponawiam pytanie:
Czym rozni sie model onkyo 504 od 505?
Czy tylko mocą?
Jak się ma do tego 604?
 
Do góry