Zestaw kina domowego do 2500 zł

aerO^

New member
Witam poszukuję zestawu kina domowego do małego pokoju gdzieś 16m2 , nie zdecydowałem jeszcze jakie mają to być głośniki 5.1 czy 3.1 , ale max do 5.1 , ważne , żeby ładnie grały oczywiście , będą wykorzystywane 80% do gier PS3/X360/Wii i 20% do filmów BD 720p i czasami DVDRipów... w ogóle nie orientuję się jakie wybrać , jaka marka byłaby dobra i w ogóle. Myślałem , żeby coś Sonego , bo TV to jednak będzie Z5500 , więc , może żeby miało Bravia Sync , ale jeżeli są jakieś lepsze od nich to nie mam nic przeciwko , najlepiej , żeby były z DVD , bo szkoda mi przepłacać z BD , jak mam w PS3.
Z góry dzięki.

No nie wierze , że nikt mi nie pomoże po 7000 tysięcy potraficie doradzić , a jak ktoś ma 'tylko' 2.5 tys to już nic nikt nawet mnie nie naprowadzi jaka marka co i jak ? Czy gotowy zestaw czy lepiej samemu... jakieś firmy może?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

aerO^

New member
Tego ampli sonego g820 to nie mogę znaleźć , a mam jeszcze pytanie czy warto szukać głośników , które mają technlogoie DolbyTruHD , DTS HD , i jeszcze tam HD , bo żadne głośniki nie mają opcji HD , po za tym opłaca się to brać? Czy X360 i PS3 mają ten dźwięk w HD? DolbyTruHD albo te DTS HD czy inne ?
Co sądzicie o tym?
HT-SF100 ?
 

pepe

New member
ok. zlituje się ... głośniki nie posiadają "funkcji HD" - głośniki posiadają funkcję "wydaj dźwięk" :p powyższe funkcje to tylko w amplitunerze
w tym przedziale cenowym podany apli sony 820 wszystko ma na pokładzie
 

aerO^

New member
Właśnie to nawet wiedziałem , że zależy od ampli(ten dźwięk HD) i widzę , że ten Sony ma wszystko na pokładzie , a głośniki do niego też Sony ? Bo widzę , że cena bardzo dobra to jakie jeszcze głośniki do niego ? W cenie tak do 1000 do tego ampli sony?
PS. Na stronie Sonego pisze , że sprzedaż tego modelu zakończona i nigdzie rzeczywiście mogę go już znaleźć może na allegro... ale sam nie wiem wiecie gdzie można go dostać albo podobny od Sonego też z tymi technologiami ?
PS2. :D Znalazłem tego:
STR-ZN1000
Wygląda , że ma wszystkie funkcje jak tamten i jest o 200zł tańszy.
Co wy na to ? Nie mogę dawać linków , bo to forum jest chore pisze , że potrzebuję 5 postów , a mam 10 bravo i gratki dla administracji to na pewno zmniejszy spam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry