ZESTAW KINA DOMOWEGO,CHyba problem za wczesnie zamowilem, ale moge to jeszcze cofnac

stowix

New member
odp.

Cześć
Moim zdaniem chyba sie pospieszyłeś cena za zestaw jest dobra lecz zamówiłeś podstawowy zestaw Denona , HDMI ma tylko DVD
ampituner jest podstawowy bez HDMI . co do kolumn równierz ten zestaw jest podstawowy firmy Crystal....
przy szybko rozwijającej się technologi osobiście zamówiłbym zestaw z piętra wyżej nie będę proponował co bo to zawsze zależy od kwoty
wyjscie jest jeszcze jedno kupić np droższy sprzęt a kolumny np stereo a w pózniejszym okresie dokupić reszte kolumn np na ceneo.
 

ph4

New member
a mógłbyś polecic jakiegos troszku droszego ampituner'a lepszego od tego taksamo z denona, tak max 300zl drozszy, bo istnieje mozliwosc wymiany niektorych czesci wiec moge przecierz wymienic tego ampituner'a na lepszego (prosze polec mi cos droszego o max 300 zl od tego ampitunera co teraz tam jest w zestawie)

bardzo dziekuje za pomoc

a co powiecie na takie cos http://www.ceneo.pl/314123 ?? wydaje mi sie dobre ale jak juz mowilem nie znma sie natym dlatego prosze o wasza opinie i tymbardziej cena mi odpowiada,, serdecznie dziekuje za pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Widzę że ten sklep posiada również model 1508 , ja bym wybrał ten model ( HDMI ) .Sprawdz też na Allegro , są dobre ceny i z gwarancją i instrukcją Polską.
 

ph4

New member
masz racje kwesta paru zł prosze jest tutaj http://www.ceneo.pl/1032386 ale problem w tym czy bedzie pasowac wygladem i kolorystyka do odtwarzacza Denon DVD-1740, wiec co polecasz ?? moge wziasc i tego 1508 :)) wkoncu HDMI
EDIT:
pasuje :p kolor ten sam kolorytyka podchodzi a co najwazniesze to wielkosc przecierz to denon je ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

stowix

New member
myslę że bardzo dobry wybór to: DENON AVR 1508 + DVD 1740 jest to bardzo dobry sprzęt masz HDMI 1.3,DTS,1080P,7 kolumn,mikrofon do ustawienia głośników,itd,pamiętaj wyjdź z załorzenia przed zakupem targuj cenę to oni chcą sprzedać a ty przecież nie musisz kupić jezeli zakupisz ten model pierwszą płytę do odsłuchu proponuję Jean Michel Jarre Oxygene Aero DTS 5.1 , w pózniejszym czasie zainwestuj w dobre kable (hdmi,coaxial)np : profigold , tech-link nie kupuj dziadostwa za kilka złotych . powodzenia.......:eek:k: pochwal się co wybrałeś

to jest bardzo dobra cena: http://www.allegro.pl/item331691435_denon_avr_1508_dvd_1740_transport_gratis_mikolow.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ph4

New member
dzieki serdeczne za pomoc ale zakupu juz dokonałem :) teraz tylko mam zmienic tego ampituner i bedzie juz cały zestawik Denon 1740 + Denon avr 1508 + Wharfedale Crystal CR-40, WH-2 Centre, WH-2 Surround, WH-208 Sub, niestety na wiecej mnie niestac ale jak ktoś juz powiedział to jest bardzo dobry wybór.

dziekuje bardzo :)) nio to teraz tylko wykonac teli w srode albo piatek sprzeci jest u mnie ufff :) dziekuwa

ps. przypadkiem niewiecie czy jutro pracuja w tych sklepach media markt itp. ??
 

shogun_PL

New member
ja wziołem przed świętami ONKYO TX-SR705 + DVD 405
super sprawa
jestem na etapie dopierania kabelków co poprawi jeszcze dziwęk
 

ph4

New member
oksik pojawil sie problem musialem zrezygnowac z tamtego sklepu bo niechcieli mi w zestawie zmienic amplitunera na 1508 wiec powiedzilem ze dziekuje.

Teraz udalo sie mi znalesc i zlozyc juz amplitunera avr 1508 i dvd 1740, ale problem mam z zestawem kolum , w sumie ten zestaw smiga na 7.1 ale niestac mnie na takie cos, wolalbym zestaw glosnikow w 5.1 co poradzicie do max 1200 zł bardzo prosze o pomoc
 
Ostatnia edycja:

Shagohad

New member
Bez reklam
Nie wiem czy juz dokonales zakupu czy nie, wszak minelo juz sporo czasu... nie mnien jednak te kolumny nie sa wcale zle, graja calkiem przyzwoicie jak na swoja cene. Wiem, bo mialem okazje ich posluchac przez dosc dlugi okres czasu :). Ale subwoofer bedzie potrzebny. Jednak z drugiej strony co to za kino bez suba :)
Pozdr.
 

krzychu125p

New member
stowix napisał:
Cześć
Moim zdaniem chyba sie pospieszyłeś cena za zestaw jest dobra lecz zamówiłeś podstawowy zestaw Denona , HDMI ma tylko DVD
ampituner jest podstawowy bez HDMI . co do kolumn równierz ten zestaw jest podstawowy firmy Crystal....
przy szybko rozwijającej się technologi osobiście zamówiłbym zestaw z piętra wyżej nie będę proponował co bo to zawsze zależy od kwoty
wyjscie jest jeszcze jedno kupić np droższy sprzęt a kolumny np stereo a w pózniejszym okresie dokupić reszte kolumn np na ceneo.

Witam. (To mój pierwszy wpis na forum i myślę, że wszystko wyświetli się prawidłowo) W zwięzku z powyższym cytatem mam pytanie: skoro złącze HDMI jest w odtwarzaczu i to z niego puszcza się sygnał na TV to w czym pomoże mi HDMI w amplitunerze?
 

qura12

Member
Bez reklam
Po 1 jest to zrobione dla wygody. Wyobraź sobie że masz dvd, ps3 i np. dekoder tv HD. Wszystkie wyposażone są w złącze HDMI a ty w tv masz tylko 1. A jak będziesz miał amplituner z np. 3 hdmi-in podłączasz wszystko do amplitunera i 1 kablem od amlitunera do tv i masz wszystko ładnie podłączone, a bez amplitunera z hdmi musiał byś kombinować z jakimiś splitterami itd.
Po 2 amplitunery (z reguły te droższe) mają swoje polepsacze obrazu.
 

krzychu125p

New member
To skoro jesteśmy przy zestawie:
Denon DVD-1740, AVR-1508, Wharfedale Crystal CR-40, WH-2 Centre, WH-2 Surround:
1 - to rozumiem, że z dokupieniem bocznych głośników nie będzie porblemu?
(zakładam, że chyba nie ma ich w komplecie)
2 - wybór dekodowania 5.1 do 7.1 jest narazie koniecznością z powodu b.małej ilości filmów 7.1?
3 - dekodować 5.1 na 7.1 można tylko filmy DD/DTS EX (lub ES)?
 
Do góry