Zestaw kina domowego 5.1

u96aro

New member
WItam chcialbym prosic o pomoc w wyborze sprzetu grajacego,ktory chcialbym nabyc w najblizszym czasie.
Zastosowanie:

- kino domowe\muzyka 50\50
- muzyka ktora slucham: dance, techno, trance, pop, hous jak i spokojne ballady
- pomieszczenie ma zaledwie 12m2 w przyszlosci 20 m2
- urzadzenia do podlaczenia: tv, dvd lub br, komputer, tuner

Zalezy mi na zestawie 5.1, nie podaje poki co budzetu na to gdyz prosilbym o dostosowanie go do wielkosci pokoju.Szczerze powiem ze nie mam pojecia o sprzecie, jednak myslalem o tym zeby kupic ewentualnie lepszy ampituner i gorsze kolumny(nie wiem czy to dobre myslenie) i to wystarczy na i tak niewielka powierzchnie pomieszczenia.Na dzien dzisiejszy chodza mi po glowie dwie opcje: HK 355, Onkyo 805 + jakis zestaw glosnikowy do tego pasujacy( dobrze by bylo gdyby mogl kazdy element stac pod sciana), prosze o ewentualne opinie i sugestie.Budzet zostanie potem podany. Z gory dziekuje za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

u96aro

New member
HYm widze ze ciezko bedzie z tym to moze dodam jeszcze ten budzet aczkolwiek nie chce aby sie ktos nim w glownej mierze sugerowal, bardziej zalezy mi aby sie sugerowal wielkoscia pokoju.Powiedzmy 6-8k.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Więcej kasy trzeba zainwestować w kolumny, są bowiem najważniejszym ogniwem w systemie audio.
Głośniki stojące przy ścianie, powinny mieć bassreflex na przedniej ściance lub w ogóle.
 

u96aro

New member
A moglbys cos polecic do moich warunkow tak jak powyzej pisalem bym wybieral miedzy H\K 355 a Onkyo 805 i do tego jakis zestaw glosnikow ale wlasnie jaki ? ( i tam BTW. to moze zna ktos jakis sklep internetowy gdzie mozna nabyc sprzet po dobrych cenach )

Z tego co zdazylem sie zorientowac to ogolnie polecane jest HK+ jbl es \ jamo hcs - czy one w moim przypadku nadaly by sie ? ewentualnie moze cos innego, naprawde prosze o pomoc, gdyz chcialbym w najblizszym czasie cos kupic:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry