Zestaw kina domowego 5.1.2 atmos do 20000

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, co sensownego w tej cenie można poskładać, TV Philips 65Oled935. Pokój 6 na 4,5 metra z otwartą kuchnią. Czy może coś tańszego, czy jest sens wydać kasę na takie pomieszczenie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zalezy co chcesz... Dla jednych duzo dla drugiego malo.
Kupisz amplituner i wzmacniacz i dycha peknie, jakis dobry subwofer minimum 3000zl, kable prawie tysiak, i zestaw jakichs fajnych glosnikow tez kilka dobrych tysiecy.

20 000zl to taka normalna kwota

Do rzeczy.
Amplitunery musisz sobie odsluchac
Marantz / Denon / Yamaha / Onkyo
Lepiej poszukac cos z wyjsciem Preout na Fronty, jakby kiedys zachcialo ci sie wzmacniacza i stereo.

Onkyo kupuj tylko nowe, bo firma bankrut moga byc mega problemy z naprawa - czesci praktycznie nie ma.

Glosniki od wyboru do koloru. Ja osobiscie wole poszukac cos uzywanego. Glosniki sa jak wino a amplitunery jak mleko. Czym starsze ...

Ja mam Heco Celan GT 702 stara seria ale swietne glosniki. Tansze nie gorsze Heco Music Style lub Aurora
Znajdziesz tez osoby co maja Klipsche rp260 /280,
Tannoy Mercury / Precision,
Jakies Kefy z serii Q lub R,
Monitor Audio silver / Bronze / Goldy idzie fajnie wyrwac na olx czesto i gesto.

Monitor audio, Heco i Klipsch to chyba najbardziej pospolite kolumny do kina w Polsce. Najszybciej znajdziesz.



Jak zaczynasz przygode i chcesz w miare tanio i dobrze ja bym szukal nowki Onkyo 696. Dobra sprawdzona seria, z wyjsciem na wzmacniacz, posiada 5.1.2 i wszystkie nowe kodeki.
Do tego zestaw Heco aurora 1000

Amplituner onkyo 696 - - - 3000zl
Glosniki aurora 1000 set 5.0 - 5700zl
Glosniki sufitowe - - 1000zl
Jakies subwofery - - - tutaj nie wiem, bo dobre kosztuje. Ale cos se dobierzesz.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz Philipsa 935 masz w specjalnej ofercie dla niebieskich w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to dostaniesz program.
 
Do góry