Zestaw kina domowego 5 000 zł

Lukasz2525

New member
Ja odsłuchiwałem większych yamah , model 777 , niestety dźwięk poniżej oczekiwań , to tanie kolumny . Osobiście nie kupiłbym ani kolumn ani amplitunera yamahy . Po za tym na aukcji jest zestaw 5.0 , a nie 5.1 . Do oglądania tv czy filmów ? Może zestaw 2.0 z dużymi , porządnymi kolumnami ?
 

ABKK

Member
Miał być 5.0 tutaj literówka...

Mam rozprowadzone okablowanie i chciałbym podłączyć tyły...

Mówisz, że za 5 tysięcy znajdę coś lepszego?
 

Lukasz2525

New member
Okablowanie okablowaniem , nie musisz go wykorzystywać , a uzyskasz znacznie lepszą jakość dźwięku , jeżeli kupisz dwie porządne kolumny i amplituner/wzmacniacz stereo , niż pięć kolumn i amplituner kina domowego , ale wtedy nie będziesz miał efektów specjalnych . Więc ważne jest określenie do czego będziesz używał tego zestawu . Ja do słuchania muzyki , więc wybrałem zestaw stereo . Amplituner kina domowego ze względu na większą moc , więcej kanałów , wyjść , wejść , obsługę obrazu , technologie bezprzewodowe i wiele innych zawsze będzie droższy od amplitunera stereo . Bardzo dobry Onkyo stereo kosztuje 2400 , a Onkyo kina domowego 5 , 6 , 9 tysięcy . Ja na pewno nie szedł bym w yamahę , ani z kolumnami , ani elektroniką . Raczej Onkyo , Harman/Kardon , Denon , Sony . Np. Onkyo 545 lub 646 , Denon 2100 lub 2200 , Sony 860 . Kolumny ze świetnym dźwiękiem Klipsch lub Jbl , ale to już kosztuje . Oczywiście wszystko gra inaczej i każdy ma swoje upodobania . Z gotowych zestawów dla mnie ciekawych jest to - ONKYO TX-NR646 + KLIPSCH R-28F +MAGNAT 102+252 5.0 (5854618251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - Onkyo z dużymi kolumnami Klipscha z dobrym dźwiękiem , słyszałem je na żywo , i magnaty dopełniające kino domowe lub zestaw złożony samemu , amplituner z wyżej wymienionych za 2000-2500 zł i kolumny za drugie 2500-3000 , na przykład niższa seria Klipscha - Klipsch Synergy 5.0 F-10 B-20 C-20 GW24 Słupsk (5422576909) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bądź Zestaw 5.0 Klipsch Synergy F1+B2+C1- Częstochowa ! (5092443750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - lub Jbl'e albo stara seria ES , która gra pełnym ogniem KINO DOMOWE KOLUMNY JBL ES80 ES20 ES25C 5.0 ŁUKÓW (5862432515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bądź najnowsza seria Arena , która podobno bardzo dobrze buduje scenę i nadaje się do efektów JBL ARENA 170 zestaw 5.0 Nagroda EISA Dealer Kajt (5870550376) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Generalnie najlepiej znaleźć sobie salon i udać się na odsłuchy , ale ja celowałbym w Onkyo/Sony i Jbl'e , jeżeli chodzi o kino domowe .
 
Do góry