Zestaw kina domowego (2000zl +/- 100zl)

Searcher

New member
Witam,
poszukuje kina domowego w cenie 2000 +/- 100zl

W 90% bedzie ono uzywane do ogladania filmow w HD i sportu.
Pokoj ok 20m2
Nie mam nic przeciwko plastikowym glosnikom.

Wiem ze za te kwote nie moge sie spodziewac cudu, ale mysle ze dla laika jakim jestem bedzie OK.

Znalazlem tutaj na forum np Pioneer 707.
Zdecydowalbym sie na nie jednak nie odpowiada mi w nim rozmiar a takze ilosc duzych kolumn.
W jego sklad wchodza 4 duze kolumny a akceptowalne w moim mieszkaniu sa tylko 2 duze ze wzgledow estetycznych ( oczywiscie nie chodzi tu o mnie tylko o te druga polowe :) )
Jezeli w jego sklad wchodzilyby tylko 2 duze to byloby ok.

Dlatego tez ten Pioneer ze wzgledu na swoje gabaryty odpada.

Co byscie polecili ?

pozdrawiam

Mógłbym prosić o jakąś radę?

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej

Nie jestem znawcą sprzętu, ale poczytaj sobie mój temat (link). Duzo osób twierdzi, ze plastiki to nie to samo co normalne kolumny i warto to brać pod uwagę.

Jest tez kwestią, czy w cenie 2k chcesz się zmieścić z odtwarzaczem dvd/br czy ma to byś sam amplituner z głośnikami?

Bo jeśli za 2k chcesz ampli + głośniki to ze spokojem możesz mieć np. quadrale 5000 z apli onkyo tx-sr308, a przekraczając trochę budżet to z ampli tx-sr508 (508 ma Audyssey - podłączasz mikrofon i sam ustawia Tobie parametry odsłuchu). Pod tym linkiem masz porównanie parametrów onkyo 308, 508 i 578.

Ja zakupilem onkyo tx-sr578 oraz quadrale 5000 (z przesyłką wyniosło 2580zl) i jestem z tego zestawu bardzo zadowolony (w filmach jak i audio, pok. 15m2).
 

Searcher

New member
Dzieki za zainteresowanie.
Poszukuje zestawu od razu z odtwarzaczem dvd/br.
Z tym wszystkim musze sie zmiescic w 2000zl.

To bedzie moj pierwszy zestaw kina domowego i nie chce przekraczac tego budzetu, bo nie mam na te chwile zdania wyrobionego na temat takich zestawow.
Mysle ze jak na moje potrzeby to nie potrzebuje jakiegos wybitnego zestawu.

Zdaje sobie sprawe ze z szukaniem kina domowego jest podobnie jak z tv i samochodem.
"A moze jeszcze troche doloze i bedzie lepsze"
Tak mozna w nieskonczonosc.

Dlatego tez nie chce przekraczac tej kwoty.



Tak jak pisalem pewnie bym sie zdecydowal na to:
Kino domowe Pioneer BCS-707
Jednak gabaryty tych kolumn mi przeszkadzaja. Za kanapa miejsce bym znalazl ale z przodu musialby stac na szafce co wygldaloby komicznie.

Dlatego tez szukam calego gotowego zestawu,

TV planuje kupic Sony KDL EX710 wiec zestaw musi dobrze z tym dzialac.
 

Searcher

New member
Wielkie dzieki za propozycje.
Podoba mi sie ten Panasonic.

Tak tylko dla pewnosci:
Nie ma przeciwskazan zeby ten model kina domowego podlaczyc z:
sony kdl-46ex500
?

pozdrawiam
 

Thorand

New member
Tak a propos to pytalem o ten zestaw (SC-BTT770) w moim poscie. Ale poniewaz mam PS3 to z uporem maniaka szukam czegos podobnego bez Bluray... Jakos nie mge znalesc u panasonica (Panasonic bo jeden pilot):(
 

smalc

New member
Witam
Podobnie jak kolega szukam kina domowego do pokoju 20m2. Potrzebuję amplituner + kolumny, za odtwarzacz służyć będzie ps3, bądź laptop podłączony do tv. Zestaw ma służyć do oglądania filmów, gry na ps3 i słuchania muzyki. Kwota jaką chcę przeznaczyć to ok 2000 pln. Czy zestaw za 3000pln będzie dużo lepszy, czy jakość dźwięku bedzie porównywalna?
 

smalc

New member
Dziękuję bardzo
Jamo - podobają mi się i na pewno je wezmę, a czy mógłbym do tego dołożyć harmana 255 ?. Jakby ktoś mógłby mi polecić kable do tego zestawu najlepiej z allegro
 
Ostatnia edycja:
Do góry