Zestaw Kina do PlayStation3

Integro

Member
WITAM

Chciał bym zakupic zestaw kina domowego do PS3. Jak wiadomo nie chodzi mi o dobry odtwarzacz bo od tego mam konsole tylko o dobry dzwięk i żeby radyjko było . Generalnie chcę się wyrobic w cenie do 1500zł, jak da się taniej a dobrze to może byc taniej, jak trzeba będzie dac 2k zł to tak też będzie.
Z góry dzięki za podpowiedzi

Ps. Nie preferuje żadnej marki, myślałem o sony ale to chyba czyste fanbojstwo .
Ps.2 Nie do końca się orientuje ale ten najwyższej jakości dzwięk to jest HD True.
 

streamers

New member
KIKI napisz co polecasz do PS3. Jakiś ciekawy zestaw kina domowego do PS3.
5.1 do 2000 - 2500 zł najlepiej bez odtwarzacza bo będzie PS3.
 

kodi1985

New member
kiki napisał:
masz obecnie naprawdę extra zestawy :
Pioneer 519 + Jamo 416
Onkyo 507 + Jamo 416


Witam, a nie lepiej cos takiego ?

DENON AVR-1509 + Jamo 416
PIONEER VSX-519 + Jamo 416

z tego co patrzylem to do PS3 przydały by sie kodeki HD.

pozdrawiam
 

bartoszer

New member
kino do PS3

Witam!
jak w tytule chciałbym zakupić elementy kina domowego do PS3! Interesuje mnie amplituner Onkyo nr 607 i jamo s 606 (ograniczony budżet domowy) w związku z tym mam pytania :
1 czy taka konfiguracja jest optymalna do głównie filmy - bluray z ps3 i gry no i muzyka głównie MOBY, AIR czasami rock WHITESTRIPES!
2 jakie podłączenie sugerujecie tzn. elemnty takie jak ps3 tuner n-ki czarny podłączyć przez kable hdmi do amplitunera??a z amplitunera jednym do TV plazma LG
3 jaką listwę przeciw - napięciową użyć ??? konkretny model? max 200 zł
4 głośniki chciałem zakupić już z subem więc jak najlepiej optymalne ustawić ten głośnik ??? pokój 20 m2 ( przód - tył - może z boku)
5 czy warto wydać więcej kasy na kable tzn lepsze hdmi i głośnikowe ???
6 interesuje mnie także powieszenie tv na ścianę wiec chciałem się dowiedzieć na jakiej wysokości najlepiej ustawić tv.
7 czy i w jaki sposób można podświetlić tył tv ; chodzi mi głównie o zastosowanie jakiejś lampy bądź oświetlenia z tyłu tv widziałem kilka takich projektów w internecie i super to wygląda wieczorem przy projekcji filmu!
z góry dziękuję za odpowiedzi!
 
Ostatnia edycja:
Do góry