Zestaw kina do 7000zł

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie ratujcie!
Podłączyłem do harmana 2 fronty i 2 tylne i chyba wyjście na prawy front nie działa. Co kolwiek tam podłączę to cisza. Jak podłączę prawy front na inne wyjscie to działa. Mozna cos z tym zrobić?
Robiłeś reset do fabrycznych i próbowałeś podłączać wszystko ponownie?
Na początek zacząłbym od tego, a jak nie pomoże, to wymień na inny egzemplarz (o ile pamiętam, to nowy sprzęt, który dopiero co kupiłeś)
 

popson

New member
Witam,
dzięki za odpowiedzi! Podczas podłączania kolumn i testowania za pomocą funkcji test na pilocie zauważyłem że front prawy coś nie gra, przełożyłem inny kabel i to samo. Podczas próby automatycznego strojenia wyrzuca że brak prawego frontu (mikrofon nie miał co wyłapać bo nic nie buczy ;))

Ogólnie sprzęt super, żona trochę załamana bo zburzyło to jej minimalizm w salonie xD

Najgorsze jest to że to świeżutki sprzęcik a od razu wadliwy :(
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam,
dzięki za odpowiedzi! Podczas podłączania kolumn i testowania za pomocą funkcji test na pilocie zauważyłem że front prawy coś nie gra, przełożyłem inny kabel i to samo. Podczas próby automatycznego strojenia wyrzuca że brak prawego frontu (mikrofon nie miał co wyłapać bo nic nie buczy ;))

Ogólnie sprzęt super, żona trochę załamana bo zburzyło to jej minimalizm w salonie xD

Najgorsze jest to że to świeżutki sprzęcik a od razu wadliwy :(
Szkoda, że nie odpalił od nowości.
 

maciekplacek

New member
ja swego czasu miałem podobną sytuację z Marantzem i nie mogłem liczyć na takie podejście sprzedawcy. Sprzęt poszedł do naprawy a jak przyszedł to sie okazało że serwis źle go złożył i poszedł znowu do naprawy. Lepiej unikać jak ognia rodzimego serwisu Marantza. Po moich ostatnich perypetiach z 5009 od serwisu usłyszałem tylko tyle że problemy z update to standard, znaczy od 10 lat bez zmian tj. totalna padaka.
 

popson

New member
Witam ponownie.
Fakt, był niesmak że nie odpalił od nowości ponieważ to moje pierwsze kino i jakże bardzo upragnione.

Tutaj chciałbym podziękować blackninja za szybką reakcję. Jak pisze kolega wyżej różni sprzedawcy się zdarzają, robią problemy.
Wczoraj przyszedł nowy amplituner i wszystko śmiga jak należy a dzisiaj piątek i już kilka filmów czeka w kolejce do oglądnięcia.

Postaram się pochwalić fotkami :)

Parę uwag:
Pilot do Harmana to największy badziew jaki w życiu widziałem :)
Teściuniu ma avr 360 i tam to bynajmniej jakoś wygląda.
Dobrze że nie brałem 280 ponieważ te wystarczają aż nadto.

Można jakoś wymusić 5.1 ? Ponieważ nawet na kanałach HD zazwyczaj jest ścieżka stereo (chyba tylko stereo 7.0 ?)
Będę po paru filmach to zdam relację z wrażeń.
 
Do góry