Zestaw kina do 10k

.:PhaRaoN:.

New member
witam!
Planuje w niedługim czasie zakup kina domowego.Mój limit to 10k,szukam w zasadzie amp + dobry zestaw kolumn,tak naprawde odtwarzacza BD nie potrzebuje no chyba ze bedzie dobry deal :)
Zestaw bedize grał w salonie ok 30 m2,bedzie słuzył głównie do kina,filmy...czasami jakies party i troszkę muzy :)
Oczekuje dobrej jakosci dzwięku,szybkiego i czystego basu ale i tez zeby była moc i mógł porządnie "kopnąć"
Do tej pory słyszałem zestaw JBL ES i jestem ogólnie pod wrazeniem,podobał mi sie dzwięk,brzmienie..dobry bass z suba.

Tak analizując troszeczke opinie i forum jesli zdecydowałbym sie na JBL to chyba najodpowiedniejszym klockiem bedize HK...tylko jaki?

mój typ:

amp

HK AVR 460 /chyba wystarczająco mocy ale brak radia internetowego /
HK AVR 365 /najbardziej przekonany jestem do niego,jedynie obawy co do mocy dla najmocniejszego JBL Packa /
Pioneer LX 52/53

kolumny

JBL ES PACK /Tutaj mam dylemat czy na front ES100?ES90? czy starcza ES80??Tak samo mam dylemat co do suba 150 czy 250?

JBL Cine /nie słyszałem /

JBL Studio /nie słyszałem /


Ogólnie jestem przekonany do JBL i HK ,kwestia tylko jakie modele,byc moze jeszcze cos innego sie pojawi /słyszałem duzo pozytywnych opini o Monitor Audio Rx8.../

Gdyby ktos mógł podpowiedziec co by polecał do moich kryteriów.

dziekuje i pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich potrzeb wybrałbym HK 365 + JBL Studio .Podpytaj Blackninja na PW - on je testował to Ci więcej podpowie.
 

.:PhaRaoN:.

New member
własnie tez mysle o mocniejszych tych JBL-ach,tylko jaki sub? 150 czy 250?
a ten AVR 660 to raczej nie bardzo bo to wszystko juz przekroczy moje 10k.
a czy nic nie wiadomo o nastepcy 460?

pozdro
 

.:PhaRaoN:.

New member
jakos nie moge sobie wyobrazic kina bez suba.....
a czy ktos miał porównanie 660 do 460 ,czy faktycznie jest az taka przepasc?
aha,czy 660 i 460 puszczaja sygnał w standby?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Starczy i będzie jakość ale zestaw nie kopie.

Co DO suba to ES250PW i myślę, że się mieścimy w 10000 z kompletem z dobrym ampli :)
 
Do góry