zestaw KEF

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pojawiły się nowe ceny na Kefy - wejdź na audiovideo.com.pl
dostaniesz aktualna cenę - będziesz dokładnie wiedział.
 

padre

New member
Szczerze mówiąc byłem już zdecydowany na zestaw CA DVD89+CA Azur 540R i kolumny Tannoy Mercury F4 (całośc ma grac w pokoju 18m,muzyka z przewaga jazzu) ale żona jak zobaczyła kolumny to zaczęła kombinowac i znalazła ten zestaw KEF-a.Na razie nikt ze sklepów mi nieodpowiedział czy cena dotyczy jednej kolumny czy zestawu
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Rzeczywiście trudno powiedzieć. Tu znalazłem porwnanie:

http://www.ceneo.pl/273031

Straszny rozrzut cenowy.

Na Króliczej Wyspie (Wielka Brytania) znalazłem je w cenie 2500 funtów.

Proponuję jednak zestaw Dali Concept 6. Zagra lepiej od Tannoy F4, ale zachowa sporo z ich charakteru.

ArtS :)
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
czesc,

KHT9000 to pojedynczy glosnik ktorego cena sugerowana to 3611pln (srebrny) lub 3991pln (czarny). natomiast zestaw KHT9000 to piec razy cena pojedynczego glosnika. do tego dochodza ewentualnie podstawki.


pozdro
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
W takim razie trochę to dziwne, że przy zestawie 5.0 podają jedną cenę. Nawet jeśli założyć, że jest to cena jednostkowa, to czy jest możliwe aby głośnik frontowy był w tej samej cenie, co centralny? Naprawdę dziwne. Powinni jednak dokładniej informować za co ta cena.

ArtS :)
 

padre

New member
Jeśli to cena za sztukę do zdecydowanie mnie na nie nie stac.Choc dziwne jest,że na stronie sklepu jest napisane cena za zestaw.Próbowałem sprecyzowac mailowo o co chodzi ale nikt nie raczył mi odpowiedziec.
 

padre

New member
dostałem odpowiedz i rzeczywiście cena dotyczy jednej kolumny.w takim razie wracam do pierwszego wyboru i mam kolejne pytanie:zestaw Tannoy Mercury F4 czy F3 i czy sub do tego jest niezbedny.pokoj 18m
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Powinny wystarczyć F3, ale lepiej wziąć F4. Do kina subek jest w zasadzie niezbędny. Podpowiem Ci jeszcze Dali Concept 6. Posłuchaj ich, bo moim zdaniem warto.

ArtS :)
 

AndrzejIgor

New member
Słuchałem tych dali concept w zeszłym tygodniu. Na onkyo 505 grały w miarę przejrzyście ale jakoś bez nutki dynamiki, nie było zrywu. Z tego wniosek że albo z inną elektroniką albo nie z każdą muzyką (ja słuchałem acdc i metaliki).
 

kinder

Member
Proponuje do kina (w stereo tez super zagraja ) KEF-y seria iQ iQ9,iQ3,iQ6c,PSW3500 gra to wszytko tak ze pozniej nic innego sie nie chce sluchac wiem bo posiadam od niedawana i jestem zachwycony... bardzo ladnie Kef-y graja z elektronika Denona..



Pozdro...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Fakt, że Concepty nadają się raczej do bardziej wysublimowanych brzmień, niż Heavy Metal. Grają lepiej od F4, a jednocześnie zachowują ich charakter.

ArtS :)
 

kinder

Member
valdi57 napisał:
A w jak dużm pomieszczeniu kolega gra tym zestawem ? Bo jestem zainteresowany mam 20 metrów w bloku
Tynk nie spada ?

U mnie graja na 20mk i efekt jest masakryczny ale do tych kolumn trzeba miec potezny wzmak co by udzwignol takie kolumny 4-omowe...
Ale jak sie spelnia warunki ponad przecietny wzmak + odpowiednio dobrana elektonika to efekt jest murowany..

tu test kolumn frontowych iQ9
za tydzin bedzie test iQ3
http://highfidelity.pl/artykuly/0709/kef1.html


pozdro...
 
Do góry