Zestaw KEF plus Yamaha rxv677

teko93

New member
Witam. Kupiłem zestaw KEF'a i wyżej wymieniony amplituner.Kolumny to: KEF Q200C, Q100 na tył, Q400B i Q500 na przód. W tej cenie mogłem mieć podobny zestaw Dali zensor 5 na przód, 3 na tył i oczywiście centralny i sub. Moje pytanie brzmi czy dobrze wybrałem i czy ten wzmacniacz jest wystarczający czy może lepiej go wymienić na £100 drożdży RXV777? Może za £1800-£2000 jesteście polecić jeszcze lepszy zestaw?
Będę tego używał 40/40/20 gry, filmy, muzyka.
Pozdrawiam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
KEF'y to dobre kolumny o żywym dźwięku, nie są specjalnie trudne do wysterowania .Dali są inaczej zestrojone ,dźwięk jest bardziej ciepły i miękki

W tym pytaniu zastanawia mnie jednak coś innego - kupiłeś zestaw i pytasz się czy wybrałeś dobrze ,przecież brzmienie Twojego systemu nie zmieni się od tego co tutaj się napisze ,najważniejsze żeby zestaw Tobie się podobał
 

teko93

New member
Pytam, bo może coś równie wartego odsłuchania jest w tej cenie. Co myślicie o amplitunerze? Przydało by się go zmienić na mocniejszy? Kupiłem ten zestaw przez polecenie sprzedawcy, który również sugerował lepszy amplituner dlatego też się zastanawiam.
 
Do góry