zestaw KD onkyo ale jaki?

lesnik21

New member
witam!
problem w tym ze zalezy mi na czarnej elektronice.. 504 praktycznie w dobrej cenie nigdzie nie ma, wszedzie srebro.. moze znacie jakies tanie zrodlo do takiego zestawu, najbardziej mnie interesuje 504/404 i quadrale? dodam ze interesuje mnie przedzial cenowy do 3500 z subem lub 3000 bez niego..
jesli chodzi o Blackninje to tez ma tylko srebro..
i druga sprawa, czy jest wyrazna roznica miedzy zestawem skladajacym sie z amli 304 a 504? poza tym ze ilosc kanalow jest rozna 5/7 moc na kanal 100W/110W i roznica w dostarczanym pilocie zwykly/uniwersalny.. ale czy ktorykolwiek z tych parametrow ma wplyw na dzwiek.. jesli nie sklaniam sie ku dzwiekowi 7.1? czy roznica mocy rzedu 10W na kanal bedzie dostrzegalna? dodam ze pokoj ma wymiary 3x4
dziekuje za wszelkie opinie.. pozdrawiam Tomek!
 

Deimos

Banned
Miałem kiedyś czarne Onkyo 939, ale na takim kolorze widać każdy pyłek i każde dotknięcie palca, więc ja nigdy już do czarnego sprzętu bym nie wrócił;) Pozdrawiam
 

lesnik21

New member
weksla napisał:
Nieprawda, ampli 504 są dostępne, a przynajmniej byly również czarne!
zgadzam sie sa dostepne ale w cenie ktora wykracza poza moje oczekiwania, w tanszych sklepach sa jedynie czarne.. Blackninja poinformowal mnie ze nie ma juz takich u producenta.. czy tam u dystrybutora.. :/
ponawaim pytanie czy ktos wie gdzie tanio taki ampli znajde (0nkyo 504 czern)
a jesli nie to czy roznica 10W na kanal bedzie odczuwalna.. i ogolnie jakie sa pozostale roznice miedzy ampli onkyo 304 a 504 ?
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
lesnik21 napisał:
zgadzam sie sa dostepne ale w cenie ktora wykracza poza moje oczekiwania, w tanszych sklepach sa jedynie czarne.. Blackninja poinformowal mnie ze nie ma juz takich u producenta.. czy tam u dystrybutora.. :/
ponawaim pytanie czy ktos wie gdzie tanio taki ampli znajde (0nkyo 504 czern)
a jesli nie to czy roznica 10W na kanal bedzie odczuwalna.. i ogolnie jakie sa pozostale roznice miedzy ampli onkyo 304 a 504 ?

304 to zupelnie inna klasa sprzetu... Wystarczy popatrzec na wykonanie...
 

lesnik21

New member
ja wszystko rozumiem ale..

Panowie, napisalem w pierwszym poscie interesuje mnie zestaw onkyo 504(czarny)/505(czarny)/304 + 404 + Quadrale z subem lub bez (w cenie do 3000 bez suba lub do 3500 z subem) przewody glosnikowe w zestawie oczywiscie..
na allegro jest 504 ale z innymi glosnikami :/
myslalem ze moze znacie jakies zrodlo gdzie znajde w/w zestaw w interesujacej mnie cenie.. w sklepach do ktorch dzwonilem lub ktorych stron przegladalem nie ma juz czarnych ampli. dziekuje
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Końcówki serii tak mają. Poczekaj na nowe zestawy z nową serią. Na pewno znajdziesz coś w kolorze czarnym.

ArtS :)
 

lesnik21

New member
ArtS007 napisał:
Końcówki serii tak mają. Poczekaj na nowe zestawy z nową serią. Na pewno znajdziesz coś w kolorze czarnym.

ArtS :)

tak z 505/404+quadrale w cenie ok 3150 (u BN), moze to dobre wyjscie.. znalazlem sklep w tychach (w miare blisko mnie) gdzie za 504/404 i quadrale dam 2700 i sam sobie je odbiore.. ale problem w tym ze maja elektronike srebrna a glosniki czarne.. nie myslalem o tym wczesniej ale taki zestaw byc moze bedzie pasowal do czarnego LCD.. bo o to tu chodzi..
a doplacac praktycznie 550PLN za kolor.. to nie dla mnie..

w sklepie www.planus.pl tylko srebrna elektronika.. dzwonilem :D
 
Do góry