Zestaw i 3d ready ?

skipl

New member
Witam,

Pokój do udzwiekowienia to 24 metry w równym kwardracie, malo umeblowane w wielkiej plycie.
Podlaczenie do jakiejs plazmy, do sluchania muzyki i filmow.
Chcialbym wydac jak najmniej oczywiscie ale uzyskac sprzet na wiele lat do przodu ...
Znalazlem taki zestaw:
Jamo S606 S 606 HCS3 + Yamaha RX-V467 RX-V 467 (1572009157) - Aukcje internetowe Allegro - 2.5k

i moje pytanie, czy ten zestaw da rade na moj pokoj ? Czy w podobnej cenie mozna kupic cos lepszego - BD + ampli + 5.0 ? Co oznacza 3d ready w aplitunerze ? :>

Max cena za powyzsze to jakies 3k.
 

skipl

New member
Dziękuję za odpoweidź!

TX-SR578 wyglada obiecująco ale zaskoczyło mnie 450W pobór mocy ???? Jak to wygląda z praktyki ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
450 to maksymalny pobór, a tak to działa: słuchasz cicho pobiera np 100watt tak jak amplituner z zasilaczem 200watt, słuchasz na bardzo głośno w 578 wyrabia zasilacz i leci czysty dźwięk, a amplituner z zasilaczem 200watt nie wyrabia i już sieje zniekształceniami THD.
 

skipl

New member
Czyli dodatkowej linii zasilania z elelktrowni nie bede potrzebowal, to dobrze! :)

Czy na taki pokoj i na wielka plyte (wiadomo jak to jest z przekazywaniem dziwekow w tych blokach .....) jest sens pakowac suba ? A jesli tak to jaki zestaw 5.1 pasowalby do 578 i kosztowal przyzwoicie male pieniazki a jednoczesnie wytrzymalby 5-8lat ?
 

skipl

New member
Dzięki! Tak też więc będę szukał.

Natomiast mam pytanie odnośnie THX i hdmi 1.4. Czy warto kupować sprzęt z tymi standardami ? Czy też nie jest to używane i póki co zwykłemu zjadaczowi nie melomanowi nie ma sensu dopłacać ?
 

skipl

New member
Hmmm kanal zwroty z tv - nie mam pojecia co to jest - moze to ze sygnal z tv przepuszczam przez ampli coby byl lepszy a nie na pierdziawkach wbudowanych ? Jesli tak to zakladam ze od czasu do czasu fajniejszy film w tv chcialbym puscic na 5.1 :) Jesli nie, to poprosze o podpowiedz ;)
 
Do góry