Zestaw HK AVR255 + JBL NORTHRIDGE CINEPACK proszę o opinie

zpoe

New member
Jestem na etapie zakupu w najbliższym czasie KD.

Budżet 6k
przeznaczenie - telewizja cyfrowa z programami HD (Toya) głównie film, informacje, sport - 50%
konsola do gier Xbox 360 - 25 %
filmy dvd - 15%
muzyka audio cd - 10%

pomieszczenie około 20m2

przymierzam się do HK AVR255 + JBL NORTHRIDGE CINEPACK lecz im więcej czytam tym bardziej mieszanie odczucia mam co do tego zestawu. Ampli AVR255 - prolemy z "cykaniem" przy przełaczaniu kanałów, problemy z obsługą konsol do gier, wiatraki itp - podobno zostało to wyeliminowane.

Co do JBL Northridge też różne zdania czytałem...teraz ile w tym prawdy a ile "internetowego bełkotu"
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
przymierzam się do HK AVR255 + JBL NORTHRIDGE CINEPACK lecz im więcej czytam tym bardziej mieszanie odczucia mam co do tego zestawu. Ampli AVR255 - prolemy z "cykaniem" przy przełaczaniu kanałów, problemy z obsługą konsol do gier, wiatraki itp - podobno zostało to wyeliminowane.
Konsola pod pachę i do sklepu inaczej się nie przekonasz.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Fajnie To To gra...

Już kiedyś się o tym rozpisywałem,sąsiad ma Harmana 255 ja Denona 2809 z JBL E 80 + reszta i suby SW 250w.
U niego do tej pory nic nie pyka a swój zestaw kupował w lutym 2009r.
Konsola też działa O.K co jakiś czas uaktualnia konsole i jest Zajefajnie.
I w jego i w moim przypadku zestawy dają czau że hej.!!!
W JBL uważać trzeba na wysoko tonowe głośniki,ponoć często padają,ja już wymieniałem u kolegi dają radę,a serwis powiada że to normalne:fool::fool::fool: podobno:D
 

zpoe

New member
gadzeciaz dzięki za odpowiedź...szukam zestawu "uniwersalnego" można by tak nazwać...tzn. film, sport, gry i muzyka...z przewagą filmu i gier....wiem że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ale szukam gdzieś kompromisu...powiedź mi jak zestaw sprawdza się w grach bo widzę że masz PS3?
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Recepty nie ma!

Cóż,tak jak napisałem zarówno ja jak i mój kolega z bloku
jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadanych zestawów,w jednym i drugim przypadku napierPAPIER że aż miło i nikt mi nie wciśnie że denony powera nie mają.
Dowolność ustawień pod swoje oczekiwania słuchowe i te dotyczące rozsuwania ścian też wyśmienite.
Ale jak to mówią ilu ludzi tyle opinii.
W grach to ja nie za bardzo się udzielam,ale jak siostrzeniec zagra a trochę podkręcę gałeczką na VOL to daje czadu.:D:D:D
 

sekret

New member
florek66 napisał:
W kwietniu kupilem HK255 i nic nie pyka, wentylatorki pracuja bezszelestnie.Harman gra bardziej dolem sporo basu ,dzwiek cieply.

Ja kupiłem pare tygodni temu, twż nic nie pyka i nie słychać wiatraczków.

Pozdro
Sekret
 
Do góry