Zestaw głośników do Onkyo TX-SR608

rafraf2009

New member
Jaki zestaw głośników moglibyście mi polecić dla Onkyo TX-SR608 + DV-BD507B w kwocie ok. 3500 zł?
Pokój 20m2 w bloku.
Konfiguracja 5.1
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W kinie numer jeden, w muzyce lubią głośne granie, mi osobiście bardziej odpowiadają niż Klipsch za sprawą lepszego porządku na scenie.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Klipsch będzie dużo lepszym wyborem, te głośniki mają świetną dynamikę i świetnego suba.
Do 20m2 idealne rozwiązanie z tym Onkyo.
 

rafraf2009

New member
blackninja dzięki za info. Przede wszystkim interesuje mnie oglądanie filmów więc się sprawdzą.
Byłem wczoraj na odsłuchu tego zestawu oraz Klipscha.
Klipsch fajnie gra, tylko kolumny są zbyt wysokie i miałbym z nimi problem w kwestii ustawienia.
Pozostanę przy JBL.
Święta prawda, że JBL lubią głośno grać przy muzyce, wtedy rozwijają skrzydła. Mieszkam w bloku i będę musiał uważać, żeby sąsiedzi mnie nadal lubili.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Onkyo otrzymało jednak Nagrodę EISA :
Audio & Home Theater Awards 2010-2011 | EISA - The European Imaging and Sound Association
European HT Receiver 2010-2011 - Onkyo TX-SR608

8.jpg


Onkyo is successfully redefining the facilities, power and performance for ‘entry level’ AV receivers with its feature-packed TX-SR608. Its host of inputs are headlined by no fewer than six 3D-compatible HDMI 1.4a connections while the on-board decoding supports the latest HD-audio formats from Dolby and DTS. Video upscaling to 1080p is provided along with a host of Audyssey processing modes. The seven internal power amplifiers are rated at a full 100W each to deliver a truly immersive home cinema experience while Onkyo’s careful analogue engineering also ensures the TX-SR608 sings with conventional ster
 

jaro67

New member
Witam kabelki to 2x4 wystarczy , i co zdecydowałeś jakie kolumienki , bo mam Klipsch zestaw F2 bez suba i grały na Onkyo 807 powiem ci że rewelka i bas w zupełnosci wystarcza , teraz zmieniłem ampli i kolumienki na zbyciu są , jak cię interesuje to daj znać
 
Do góry