Zestaw głośników 5.1 (ew. 5.0) do marantz sr6007

werf

Active member
Bez reklam
Niestety panowie na przesyłanie Video po sieci przez AV musicie poczekać jeszcze ze 2 wymiany modeli Obecnie tylko Audio i JPG i to chyba nie wszyscy producenci

Ktoś z producentów w końcu się wyłamie a obecnie sprzedaż Blu jest priorytetem
 

konik19

New member
Czyli albo dysk sieciowy, NAS, albo jakiś media - network player??

Które rozwiązanie będzie najlepsze?? Może jakieś propozycje?? jak by ktoś jakieś linki wkleił to był bym wdzięczny.

pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety panowie na przesyłanie Video po sieci przez AV musicie poczekać jeszcze ze 2 wymiany modeli Obecnie tylko Audio i JPG i to chyba nie wszyscy producenci

Ktoś z producentów w końcu się wyłamie a obecnie sprzedaż Blu jest priorytetem

Z Ampli 6006 jest jak piszesz, ale odtwarzacz UD5007 radzi sobie ze wszystkim po sieci, łącznie z mkv i napisami :) Dzis sprawdzałem. W Ampli szybciej przeskakuje sie po folderach, ale UD przepuszcza filmy.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Tak to właśnie ma być
Niema przeszkód technologicznych żeby to też robił AV ale zysk ze sprzedaży Blu jest ważniejszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

konik19

New member
Qrcze o ile wszystko dobrze zrozumiałem to w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem było by podpięcie do av sr7007 np UD5007 + jakiś dysk sieciowy na którym miał bym wszystkie filmy i muzykę??
 

czajaa22

New member
A nie można po prostu po lanie ciągnąć pliki muzyczne dostępne na dysku sieciowym z filmami to nie wiem jak jest wiem że na nowszych tv można tylko nie czyta wszystkich formatów.
 
Do góry