Zestaw do tv + PS4

Venox

New member
Witam. Planuję przeprowadzkę i w związku z tym przymierzam się do kupna nowego KD. Prosiłbym o pomoc w soborze sprzętu.
Budżet - do 4k
Salon ok. 18m2 (3,5x5)
Będę używał do filmów (50%) i PS4 (50%), muzyka okazjonalnie.
Niestety jest to w bloku + małe dziecko zatem zakładam że nigdy nie będę korzystał z KD na fula.
Pojawia się także jeden problem, a mianowicie że "lepsza połówka" nie życzy sobie "kabli na ścianie" (chodzi o sorroundy).
Moje pytanie brzmi czy polecicie coś abym do ampli podłączył fronty na kablach a tyły bezprzewodowo?
Czy może nie bawić się w takie składaki i kupić coś typowo bezprzewodowego (Fidelio E5 lub E6 lub B5?
Zdaję sobie sprawę, że budżet jest mały ale niestety nie mogę sobie pozwolić na więcej.
Pozdrawiam
 

Venox

New member
Philips lub nowy JBL BAR 5.1.

Poczytałem trochę o ww sprzętach i widzę, że fidelio e5 nie jest dostępny w sprzedaży teraz.
Patrząc na dane techniczne to najlepszym wyborem wydaje się JBL BAR 5.1, natomiast wyglądowo pasuje mi bardziej fideli e6. Dlatego zastanawiam się między tymi dwoma zestawami.
A może dołożyć kilka stówek i kupić Philips Fidelio B8? Warto? Czy faktycznie słychać dźwięk przestrzenny biorąc pod uwagę, że zestaw to tylko soundbar + sub?
 

Venox

New member
Aktualizuję wątek, prawdopodobnie uda mi się przepchnąć wersję z kablami . Czy w tej cenią zestaw qq6500 + yamaha 483 będzie dobrym rozwiązaniem?
 
Do góry