Zestaw do salonu - do 2.5k

Sonek

New member
Hej koledzy,

korzystając z okazji witam wszystkich.

Szukam pierwszego zestawu kina domowego. Telewizor Toshiba 46". Dom jednorodzinny, salon nie zamykany zadnymi drzwiami, open space - salon ok. 25m2.

Zestawu będę używał głównie do filmów, mniej ale również muzyki.

Wiem że marketowe zestawy nie są godne uwagi ale można tam kupić wszystko odzielnie. Może pomożecie dobrać jakiś fajny zestaw głośników + ampliyuner? Odtwarzacza blue-ray nie potrzebuję bo filmy oglądam z pendriva w tv lub ps3.

Zalezy mi żeby można było ów zestaw kupić w markecie typu saturn, eurortvagd czy media markt bo chcę to wziąć na raty.

Za propozycje z góry dziękuję!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tobie chodzi zeby za 2,5 K kupic nowy amplituner i zestaw nowych glosnikow 5.1 ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sonek

New member
tak, zgadłeś! W sklepach jest pełno pioneerów, sony czy yamahy w tej kasie - amplituner + głośniki a nawet + odtwarzacz blueray. Mam rozumiec ze to musi byc straszne dziadostwo!?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
tak, zgadłeś! W sklepach jest pełno pioneerów, sony czy yamahy w tej kasie - amplituner + głośniki a nawet + odtwarzacz blueray. Mam rozumiec ze to musi byc straszne dziadostwo!?

Tak czy siak musisz dołożyć żeby już kupić coś w miarę. Zobacz kolumny Jamo s606/626, Wharfedale Obsidian 600. Za resztę kupisz amplituner, a do suba by trzeba było dorzucić. Napisz do Blackninja to będziesz miał niższe ceny od tych z neta. Gotowców nie kupuj, bo przeważnie jak ampli jest ok. to dodają kolumny badziewie, i odwrotnie. Lepiej samemu coś złożyć.
 
Do góry