Zestaw do ps3+projektor, wersja ultra budget

kokolino69

New member
Witam, potrzebuję na gwałt (jutro wieczór ;)) jakiegoś systemu dźwiękowego, nie mam kasy ani czasu chwilowo więc do wyboru mam takie trzy opcje:
1. Yamaha RX-V650 + głośniki Yamaha NS-P240 incl. SW-P240 - cena 220zł, tutaj ampl. ma wejście optyczne więc z tego co zrozumiałem nie powinno być problemu z podpięciem ps3, pytanie czy sam amplituner będzie się nadawał w przyszłości do podpięcia jakichś lepszych kolumn tak żeby przyjemnie słuchało się muzyki?
link do ampli:
RX-V650 - RX-V - AV Receivers - Audio & Visual - Products - Yamaha United States

2. Denon PMA-560 + Denon DCD-735 + Denon AM-FM Tuner TU660 + głośniki Philips 9432 DRC mk ll - cena 400zł, niestety nie mogę nigdzie znaleźć dokładnej specyfikacji tego wzmacniacza, ale zakładam że to jest stereo bez wejścia optycznego - czy będzie dużo zachodu z podpięciem ps3+benq w750 do tego zestawu + to samo pytanie - czy ten wzmacniacz ma jakiś potencjał co do lepszych kolumn w przyszłości??
ponoć specyfikacja jest dostępna pod tym linkiem, u mnie się niestety nie otwiera :/
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...7y6tVU_iSWvJkjQ&bvm=bv.59378465,d.d2k&cad=rja

3. Logitech Z5500 - tutaj też jest wejście optyczne więc raczej bezproblemowo, z tym że to komputerowe głośniki bez możliwości rozbudowy, cena 530zł

Który z tych zestawów wybrać? Niespecjalnie zależy mi (na razie) na dźwięku przestrzennym, bardziej na dobrym dźwięku do słuchania muzyki/gier, ale jeśli da się w przyszłości podpiąć coś fajnego do tej yamahy to skłaniałbym się raczej ku niej.
Nie jestem pewny który dział jest odpowiedni więc wstawiam w obydwa :spam:

Dobra widzę, że nikomu się nie chce odpowiadać na mój chaotyczny post ;)
Jadę sprawdzić tą yamahę z głośnikami i do tego ewentualnie dokupić 2 głośniki eltax concept 500, żeby podłączyć je zamiast pary głośników od yamahy - taki zestaw będzie miał rękę i nogę?

yamaha -
ampli:
RX-V650 - RX-V - AV Receivers - Audio & Visual - Products - Yamaha United States
głośniki:
AUDIO KLAN ť Głośniki ť Zestawy 5.1 ť Yamaha ť NS-P240
eltax:
http://dl.owneriq.net/c/ca17e671-d7cd-46e3-96d3-1cbf94d29c91.pdf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry