Zestaw do Panasonica G30

Przemekc1

New member
Witam, chciałbym kupić zestaw 2 kolumny + wzmacniacz do telewizora z tematu. Budzet to jakies 1000zł. Wolalbym cos nowego, ale jezeli w tej kwocie nie ma to sensu to może być używane. Pokój ma jakieś 20m^2. Co do tego co będę na tym głownie odtwarzał to raczej nie muzyka, ale filmy.
Czy ktoś mógłby coś polecić w tej cenie? I czy w ogóle warto za tyle kupować sprzęt żeby była jakaś róznica między tym co jest fabrycznie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie wystarczy Ci w zupełności kino zintegrowane do filmów.
Ma być system Panasonica czy obojętnie ?
 

Przemekc1

New member
Jak rozumiem kino zintegrowane to jakiś zestaw typu 5.1? Bo generalnie to nie wiem czy będę miał miejsce żeby ustawić te wszystkie głośniki dlatego bardziej myślałem o dwóch kolumnach.

Uważasz, że w tym przypadku lepiej będzie kupić aż tyle głośników skoro mam na to łącznie tylko 1000zł zamiast dwóch lepszych kolumn i wzmacniacza?
Ale bardzo chętnie wezmę to też pod uwagę, system raczej dowolny, może być Panasonic, ale jak jest coś lepszego to czemu nie

Przeglądając różne tematy sporo osób poleca Jamo 606 + do tego wzmacniacz + w przyszłości może dołożyłbym do tego SUB210.
Wiem, że już 2 kolumny i wzmacniacz przekraczają budżet, ale może warto nam tym pomyśleć? Tak jak mówiłem, głównie filmy i seriale, nie słucham namiętnie muzyki
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. ale chcesz w takim razie pełne kino czy tylko 2+1 ?
No i kolumny Jamo 5+1 to znacznie przekracza budżet 1000 zł nie mówiąc już wzmacniaczu . Wówczas cena wyjdzie dwa razy taka.
 

Przemekc1

New member
Chcialbym narazie same 2kolumny+wzmacniacz i to do 1000zł. Za jakiś czas dokupiłbym do tego suba. Na obecna chwilę rozbudowy do pełnego 5+1 nie przewiduje
 
Do góry