Zestaw do oceny

braat

New member
Witam,
Przymierzam się do kupna zestawu do kina domowego. Zestaw w 90% służyłby do oglądania filmów a w 10% do muzyki. Salon ma około 35 m2. Ograniczeniem jest to że kolumny muszą być wiszące. Zastanawiam się nad taką kombinacją Harman Kardon AVR 165 i do tego zestaw 5.1 HKTS 30. Co wy na to?
 

braat

New member
A czy jest sens brac AVR171, z systemem 7.1 i do tego zestaw głośników 5.1? AVR171 jest dwa razy drozszy od 165. Czy jest sens płacić taką cene, za sprzęt z którego funkcjonalności nie wykorzystam?
I jeszcze pytanko czym sie róznia HKTS30 od 35?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Słuchałem. Zaskoczyło mnie jednak coś mocniej :) w/g spec. rezerwe ma większą od AVR270. Druga sprawa to fajne bajery, wprowadzili nowy system Harman NSP który zastępuje Logic 7.
 

Wielki Aszur

New member
W cenie HK AVR-171 można kupić Marantza SR5007. Z pewnością lepiej grający i bardziej uniwersalny amplituner. Należy pamiętać, że to amplituner wyznacza możliwości naszego zestawu. Póki co 90% to filmy 10% muzyka. Za rok, dwa okaże się, że ta proporcja ulegnie zmianie i co wtedy? Zestaw do wymiany? Polecam wybrać maksymalnie dobry amplituner i przyzwoite głośniki, żeby zmieścić się w budżecie. Za jakiś czas, gdy zmienią się preferencje można zmienić głośniki na lepsze.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ale do głośników plastikowych lepiej dopacowany designersko jest błyszczący H/K, to nie ma być z potencjałem na lata, to są produkty targetowane do kobiet raczej :>
 

braat

New member
A czy jest sens brac AVR171, z systemem 7.1 i do tego zestaw głośników 5.1? AVR171 jest dwa razy drozszy od 165. Czy jest sens płacić taką cene, za sprzęt z którego funkcjonalności nie wykorzystam?
I jeszcze pytanko czym sie róznia HKTS30 od 35?

Blackninja, odpowiesz? Zalezy mi na twojej opinii.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W cenie HK AVR-171 można kupić Marantza SR5007. Z pewnością lepiej grający i bardziej uniwersalny amplituner. Należy pamiętać, że to amplituner wyznacza możliwości naszego zestawu. Póki co 90% to filmy 10% muzyka. Za rok, dwa okaże się, że ta proporcja ulegnie zmianie i co wtedy? Zestaw do wymiany? Polecam wybrać maksymalnie dobry amplituner i przyzwoite głośniki, żeby zmieścić się w budżecie. Za jakiś czas, gdy zmienią się preferencje można zmienić głośniki na lepsze.
Tylko, że AVR171 nie kosztuje tyle co SR5007 :)

A czy jest sens brac AVR171, z systemem 7.1 i do tego zestaw głośników 5.1? AVR171 jest dwa razy drozszy od 165. Czy jest sens płacić taką cene, za sprzęt z którego funkcjonalności nie wykorzystam?
I jeszcze pytanko czym sie róznia HKTS30 od 35?
Można kupić 5,1 amplituner jak chcesz trochę zaoszczędzić czyli AVR161 + HKTS35BQ, jak cos dobre cenki na priv.
 
Do góry