Zestaw do instalacji N

%-)

New member
Witam jestem zielony w tym temacie zielony, do dziś myślałem że jak zamówię dekoder to antenę dadzą gratis a tu pani w punkcie N mówi mi że za antenę musze dać 200zł + 100 za czarnego boxa a mi kopara opadła. Gdy już się zebrałem do kupy i wróciłem do domku zaczołem szukać jakiegoś zestawu z anteną na allegro, znalazłem taki (nr aukcji 496620453) i tu pojawia się moje pytanie czy taki zestaw się nada ?? jeśli nie to proszę o jakieś propozycje np na allegro. Dodam że mieszkam w warszawie, a antena będzie na dachu.

Proszę o szybką pomoc gdzyż carnyego boxa pani mi odłożyła ale to ostatni i musze się zdecydować do soboty.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Taki zestaw nadałby się ale za niewiele większe pieniądze niż te 95zł powinieneś znaleźć lepszy zestaw u siebie w Warszawie. Zwłaszcza ten konwerter mógłby być chyba lepszy.

Pozdrowienia!
 

bennyhill

New member
Jak możesz wybrać to wybierz dobry, sprawdzony sprzęt.
2 miesiące temu kupiłem na Allegro sprzęt firmy Golden-Interstar (dobry, uznany producent sprzętu sat.):
- konwerter Single 0,2dB GOLDEN INTERSTAR GI-201 HD (nr aukcji 94021032)
- antena satelitarna stalowa LH 80-85 cm offset (nr aukcji 498969793)

Firma, która sprzedaje na Allegro to wielka hurtowania sat. Ceny mają bardzo korzystne.

Antena sprawuje się rewelacyjnie.
Możesz kupić u nich także pozostały osprzęt do instalacji (uchwyty, przełączniki, uchwyty zez, złączki, itp.)
 
Do góry