Zestaw do czyszczenia LCD

Leanier

New member
Zamierzam na początku przyszłego tygodnia kupić powyższy telewizor w sklepie agito.pl. Czy moglibyście polecić dobry zestaw czyszczący (najlepiej sprzedawany również w agito – kupiłbym od razu z TV).

PS. Tv będę używał jako monitora - czy to dobry wybór?
 

k0val

New member
Leanier napisał:
PS. Tv będę używał jako monitora - czy to dobry wybór?
chodzi ci ogólnie o tv czy o konkretny model? jeśli o model to daj jego nazwę to ci doradzimy a jeśli ogólnie to sam używam czasami tv jako monitora do pc i jak dla mnie fajna sprawa
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Polecam

2w1 Emteca (mokra ściereczka nasączona alkoholem izopropylowym + sucha do wytarcia resztek kurzu). Bardzo ładnie czyści powierzchnie LCD. NIE polecam natomiast produktów Fellows, które nadają się do wszystkiego, tylko nie do czyszczenia powierzchni, przez które potem chcemy coś zobaczyć...
 

Leanier

New member
Kupuję Samsung Le32A656 i będę go używał wyłącznie jako monitora do PC (40%gry 40%filmy 20%net) i do grania na Xbox360. Mam nadzieję że się sprawdzi... ale jeśli polecicie coś innego to kupię co polecicie ;)

pejotpe - dzięki za odpowiedź - zaopatrzę się w ten zestaw, podpowiedz tylko gdzie go kupić!
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Czasami jest dostępny w "sklepie dla idiotów". 10x2 sztuk kosztuje ok 15-20 PLN. W sumie bierz cokolwiek, co zawiera alkohol izopropylowy (szybko paruje, nie zostawia kryształków). W Fellows jest jakieś paskudztwo (byotrol - nie mam pojęcia co to, ale podobno eliminuje ecoli i wirus ptasiej grypy ;) ), ale zostawia piękne smugi na monitorze, które potem trudno doczyścić...
 
Do góry