Zestaw do biura/pokoju 8m2

radane

New member
Szukam amplitunera do małego pokoju 8m2 (kwadrat). Od amplitunera wymagam łatwej i szybkiej obsługi. Ma grać w tle podczas pracy biurowej i nie rozpraszać uwagi, a w wolnej chwili pozwolić się zrelaksować (naładować decybelami). Uwagę moją zwróciły dwa modele Onkyo TX8130 oraz Marantz MCR511 z naciskiem na Marantza. Są zbliżone cenowo. Nie używam CD. Radio FM jest ważne ale myślę, że jego brak w MCR511 skompensuje radiem internetowym. Kolumny postawkowe jeszcze nie wybrane. W kinie domowym wykorzystuje Denona 2113 z zestawem Monitor Audio BX6, BX1 BX Center. Jestem zadowolony z brzmienia Monitorów i na początek w pokoju potestuję BX1.
Czy Szanowne grono może upewnić mnie w wyborze lub zniechęcić? Zakupu dokonam bez odsłuchów. Brak czasu i dostępności sprzętów na lokalnym rynku.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Relaks to raczej marantz.

Co do monitorow to Pawel Sz. Moze cos doradzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mors111

Active member
Bez reklam
moim zdaniem po co w 8m2 - klitce , amplituner z kolumnami podstawkowymi , spokojnie wystarczą monitory jak mi mini wieża z funkcjami sieciowymi

8m2 :hmm: , co niektórzy to mają łazienkę większą czy też nawet kuchnię (u mnie 16m2 kuchnia ma )
jakoś nie wyobrażam sobie kolumn podstawkowych w 8m2 , ale swojego czasu w bloku rodzice mieli spore głośniki Tonsil- Emerson i całkiem fajnie to grało z amplitunerem Radmora
 

radane

New member
@MORS111 monitory z mini wieży to też podstawki. Nie spotkałem mini wieży z funkcjami sieciowymi które mnie interesują. Jest jeszcze denon ceol, ale cenowo zbliżony jest do marantza.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też tak sądzę. W zależności od budżetu zobacz Yamahę Piano Craft N670, N870 lub Pioneera P1, P2, HM82, HM72, oczywiście MCRki też fajne.
 

radane

New member
Oglądałem te sprzęty lecz są one droższe od mcr-ki. Dużo dobrego piszą o Marantz na forum także czas przekonać się osobiście.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pawelele

Member
denon ceol n9 tanszy o 1 tys od odpowiednika marantza a gra prawie tak dobrze, do tego kolumny dali zensor 3 i caly zestaw zmiesci sie w 3,5 tys, mam taki i goraco polecam, zwlaszcza jak sie wykupi spotify :)
 

radane

New member
Szukam amplitunera do małego pokoju 8m2 (kwadrat). Od amplitunera wymagam łatwej i szybkiej obsługi. Ma grać w tle podczas pracy biurowej i nie rozpraszać uwagi, a w wolnej chwili pozwolić się zrelaksować (naładować decybelami). Uwagę moją zwróciły dwa modele Onkyo TX8130 oraz Marantz MCR511 z naciskiem na Marantza. Są zbliżone cenowo. Nie używam CD. Radio FM jest ważne ale myślę, że jego brak w MCR511 skompensuje radiem internetowym. Kolumny postawkowe jeszcze nie wybrane. W kinie domowym wykorzystuje Denona 2113 z zestawem Monitor Audio BX6, BX1 BX Center. Jestem zadowolony z brzmienia Monitorów i na początek w pokoju potestuję BX1.
Czy Szanowne grono może upewnić mnie w wyborze lub zniechęcić? Zakupu dokonam bez odsłuchów. Brak czasu i dostępności sprzętów na lokalnym rynku.
No i jest. Marantz MCR510 w zestawie z Boston Acoustic A26. Jestem zadowolony.
 
Do góry