Zestaw do 6000 zł (+/-1000zł) - pomocy

leszko80

New member
Witam
Mam pytanko do JaBrzoza Czy udało Ci się coś w końcu kupić? I co wybrałeś? Ja mam do dyspozycji oko 1500 euro i też za bardzo nie wiem co mam wybrać. Pozdrawiam
 

JaBrzoza

New member
Masakra....

Witam
Mam pytanko do JaBrzoza Czy udało Ci się coś w końcu kupić? I co wybrałeś? Ja mam do dyspozycji oko 1500 euro i też za bardzo nie wiem co mam wybrać. Pozdrawiam

Kupic, nie kupilem i... niestety jeszcze przez miesiac do dwoch nie kupię bo priorytety mi sie pozmienialy :cry::cry::cry: otoz wyjazd jak najbardziej sie odbyl, ale po przejechaniu 100 km i wyjsciu z pierwszego z odwiedzanych sklepow ze sprzętem A/V (w ktorym de-facto nic nie bylo oporcz zestawow plastikowych i onkyo tx-sr507) okazalo sie ze KONCZY MI SIE SKRZYNIA BIEGOW W TEMPIE BŁYSKAWICZNYM i trzeba bylo sie zawijac w droge powrotna:sad: finalnie ostatnie 60km przejechałem na czwartym biegu (tylko ten pozostał) i po doczlapaniu sie do mechanika okazalo sie ze do wymiany jest skrzynia biegów i sprzęgło - koszt trochę więcej niż ONKYO TX-NR708 :/

Z calego wyjazdu plus jeden jest taki, ze zona moja uslyszala roznice pomiedzy zestawem "plastikowym" a onkyo tx-sr507 z Jamo s426 5.1 i stwierdziła jednoznacznie ze plastikom mówimy stanowcze NIE ;-)

P.S. Moj bilans poświąteczny:
- temperatury rzędu -14 st.C (niespotykane w IRL)
- z w/w powodu brak wody od 23/XII
- przymusowa wymiana skrzyni i sprzegla w aucie
do konca roku pozostalo jeszcze kilka dni... az sie boje co jeszcze moze sie wydarzyc:cry:
 

cierpliwy_304

New member
leszko80

pewnie za 6 tyś bedziesz już mogł kupić sobie np to co ja mam, zestaw bardziej wg. mnie pod muzykę ale jeśli sprzęt gra dobrze muzykę to i kino domowe też powinien, w moim przypadku cieszę się że nie kupiłem subwoofera, na 18 m2 zestaw robi ogromny hałas w filmach z DD i DTS, najlepiej się czuję gdy oglądam sam, wtedy wiem że nikomu nie robię krzywdy efektami kina domowego.

JaBrzoza... współczuję tych zdarzeń które przeżyłeś, byłes na dobrej drodze (chodzi mi o wybór głośników MA BR), pamiętaj że zanim cokolwiek kupisz - posłuchaj jak grają. Powodzenia!
 
Do góry