Zestaw do 4000zl ? A moze wiecej ?

dxe

New member
Witam, poszukuje ampli + kolumn tak do 4000zl, glownie beda sluzyly do x'a (czasami jakies filmy)
Mozecie doradzic cos sensownego ?
Na oku mialem HK AVR 247 + JBL Northridge Cine Pack, ale to chyba troszke za duzo jak na 60% uzywania sprzetu do gry na x'ie ? (no chyba ze naprawde warto zainwestowac w ten sprzet, to wtedy jestem w stanie wydac na ten zestawik 5600zl :( )
 

dxe

New member
blackninja - Jakies konkrety ? Nie znam sie na sklepach internetowych, dlatego chcialem sprzet odebrac osobiscie (mieszkam pod Warszawa) i wybor padl na (wcielo linki)
w ww.123rtv.pl/Produkty/JBL/Northridge_Cine_Pack_470.html
w ww.123rtv.pl/Produkty/Harman_Kardon/AVR_247_376.html
trzeba usunac spacje ;p

2 sprawa to moja znajomosc cen tego sprzetu ktora jest kompletnie zerowa ;p
3 czy ten zestaw bedzie dobry w polaczeniu z Samsungiem LE37A656 i xboxem ? Czy ten TV daje rade czy to przereklamowany bubel ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny możesz spokojnie sprawdzić - o jakość również . W takim zestawieniu gra tak że siadasz z radości.
 

Domenicus

New member
Zestaw do 4000

Blackninja,

podlaczam sie pod watek. Z tym ,ze chcialbym sie zmiescic w 3500. Jesli bedzie sens to 4000, ale to juz jest maks.
Rowniez glownie chcialbym uzywac do X360 i filmow DVD.
Myslalem, zeby wydac wiecej na amp i do tego jakies w miare kolumny.
Chodzi oczywiscie 5.1

Np. HK AVR247 i za reszte kolumny np. Jamo S506

Czy taki zestaw ma sens ?

pozdrawiam
 

armi

New member
Bez reklam
to ja w tym budżecie bardziej bym Ci proponował

h/k avr147 + jamo s606 + jamo sub200 lub większy

i mieścisz się w budżecie
 

Domenicus

New member
Pokoj ma ok. 25 m2, jednak uklad i ksztalt mebli nie bardzo pozwala mi na wariacje z duzymi kolumnami.

Raczej myslalem nad jakimis malymi, zgrabnymi kolumienkami. Jesli chodzi o AMP to hdmi 1.3 by sie przydalo tak na przyszlosc.
 

Domenicus

New member
Hej Armi,

powiedz mi jak graja bez suba. Chodzi mi o filmy na DVD czy jest duza roznica, czy da sie ogladac bez suba. Pytam bo bym kupowal bez ,a na suba musialbym dozbierac troche.

pozdrawiam
 

armi

New member
Bez reklam
Domenicus napisał:
Hej Armi,

powiedz mi jak graja bez suba. Chodzi mi o filmy na DVD czy jest duza roznica, czy da sie ogladac bez suba. Pytam bo bym kupowal bez ,a na suba musialbym dozbierac troche.

pozdrawiam

dokładnie tak jak Ci Blackninja napisał. ja też na początek kupiłem bez suba i jest w miarę ok w kinie (w muzyce to basu nie brakuje :) ) na początku cieszy zestaw nawet bez suba, jak dozbieram kasy to kupie i znów będzie banan na twarzy :) ja się wstępnie zdecydowałem na jamo sub300

na początek możesz śmiało brać bez suba
 

Domenicus

New member
Hej,

wielkie dzieki za info. teraz tylko dozbierac kase.
Znacie jakies sklepy, w ktorych warto kupic. Ja mieszkam w Krakowie, ale tak na prawde nie wazne gdzie sie mieszka. Patrzylem na ceneo, ale pytanie czy warto sie tym sugerowac, tzn. czy te sklepy rzeczywiscie maja najnizsze ceny.

pozdro
 

armi

New member
Bez reklam
zakupy to tylko u Blackninji... ceny mają super, wysyłka kurierem... ja u Nich kupiłem i nie żałuję

napisz do Niego na PW niech Ci cenki prześle to się sam przekonasz
 

Domenicus

New member
Zmiana planów

Heja,

sorki ,ze was tak mecze. Niestety zmiana planow i biore sie za zupelnie inny pokoj (nie pytac dlaczego)

Wymiary - kolo 17,5 m2 , mniej wiecej 422cmX425
Jedna sciana, front, jest caly segment meblowy mniej wiecej prawie do sufitu. I tu pojawia sie problem mianowicie glosniki podlogowe raczej odpadaja, gdyz musialbym postawic przed segmentem blokujac dostep do szafek itp. Segment ma "dziubek" na dole tzn. wystaje lekko do przodu , jest to na wysokosci mniej wiecej 30 cm od podlogi. moglbym tam postawic glosniki ale jakies mniejsze, nie podlogowe. Bo to Jamo 606 fronty sa konkretne wysokie i na taka kubature chyba za mocne. Jutro najlepiej zrobie fote i wrzuce zeby jakos to zobrazowac.

pozdro,
D
 
Do góry