Zestaw do 3k zł

slavtor

New member
Jak w temacie, zestaw będzie podłączony tylko i wyłącznie do pc. Przeznaczenie do gry, filmy, muzyka. Myślałem o amplitunerze z yamachy, kolumny nie wiem. Proszę o wszelkie wzkazówki.
 

slavtor

New member
mi chodzi on sam amplituner z głośnikami (2 podłogowe+3głośniki) i nie wiem czy jeszcze sub300 lub sub200
 
Ostatnia edycja:

slavtor

New member
raczej wielokanałowy, na tym mogę słuchać muzyki i oglądać filmy. A na stereo tylko muzyki w lepszej jakości, idę na kompromis, czyli zostane przy wielokanałowym.
 

armi

New member
Bez reklam
jaka wielkość pomieszczenia ?
jakieś preferencje co do koloru kolumn ?
o jakim ampli Yamahy myślałeś ? konkretny model czy tylko ogólnie o firmie ?
 

slavtor

New member
wielkość pokoju 12m2, co do kolory byle nie olchy, wiśnie i takie tam. Ciemne kolory bym preferował jak jest to możliwe.Czytałem na forum to najlepiej mieć amplituner z HK, Denon, onkyo i yamachy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rozpocząłbym od Onkyo 605 - jest w rewelacyjnej cenie , do tego dvd 405 Onkyo + Jamo kolumny i już możesz się cieszyć.
HK 147 + dvd 27+ Jamo 606
Myslę że będziesz mocno zaskoczony jakością :D
 

slavtor

New member
zaskoczony jakością pozytywnie czy negatywnie?Ja nie potrzebuję odtwarzacza dvd, bo ten zestawik bedzię podpięty do pc (coaxial), a co do kolumn to są inne kolory niż ten dark apple.
 
Ostatnia edycja:

armi

New member
Bez reklam
kolumny są jeszcze czarne
jak nie chcesz dvd to w 3 klockach zmieścisz się jeszcze z sub200, który do twojego pokoju będzie super...
ampli to tak jak Kiki napisał avr 147 lub onkyo 605
 

armi

New member
Bez reklam
są zwolennicy onkyo 605 (ich jest więcej) i avr 147 - ja dla siebie wybrałem avr 147

pewnie warto dołożyć do sub300 ale Ty masz bardzo mały pokój a te głośniki i tak mają duuużo basa
no i kwestia budżetu... z subem300 w życiu nie zmieścisz się w budżecie a jeszcze kabelki dochodzą
jak będziesz kiedyś ten zestaw przenosił do 2x większego pokoju to może być mocniejszy sub w przeciwnym razie wg mnie starczy sub200
 

armi

New member
Bez reklam
ja kupiłem u Blackninji i Kikiego - mają dobre ceny - wysyłają kurierem

jak już kupisz i podłączysz to pochwal się jak to gra i jakie wrażenia
 

armi

New member
Bez reklam
jak policzyłeś bez DVD to u Blackninji z tego co pamiętam avr147 + jamo s606 + sub200 powinienes zapłacić ok 3200 PLN z przesyłką
nawet + dvd to i tak nie przekroczysz budżetu :)

z kąd wziąłeś ceny ?
 
Do góry