Zestaw do 2k.

maciek77jam

New member
Witam.
Potrzebuje odtwarzacza BR + jakieś kolumny do 2k.
BR musi: czytać ntfs, dysk 1tb 3,5" WD, b.dobrze sobie radzić z mkv 1080p, jak by było wifi to super, nie koniecznie 3D bo raczej się nie przyda.. Co do kolumn to nie jestem jakimś maniakiem głosu, fajnie by bylo aby byl dobry bas i glos przestrzenny...
 

pkomp

New member
BR LG a kolumny do czego?jako podstawki pod kwiatki?

zajrzyj do odpowiednich tematów - juz zbyt wiele zostało napisane żeby to przeklejać
 

rafalost

New member
Witam.
Potrzebuje odtwarzacza BR + jakieś kolumny do 2k.
BR musi: czytać ntfs, dysk 1tb 3,5" WD, b.dobrze sobie radzić z mkv 1080p, jak by było wifi to super, nie koniecznie 3D bo raczej się nie przyda.. Co do kolumn to nie jestem jakimś maniakiem głosu, fajnie by bylo aby byl dobry bas i glos przestrzenny...

Wnioskuję, że wzmak już masz skoro szukasz BD i kolumny. Jeśli tak, to uchyl rąbka tajemnicy co to jest za ampli to będzie łatwiej coś sugerować jeśli chodzi o głośniki. No i wymiary pomieszczenia w którym miałoby to grać. Natomiast BD sugeruje zakup Samsunga BD-C5500. Mam go osobiście i polecam z czystym sumieniem. Łyka wszystkie (popularne) formaty, dyski FAT i NFTS, internet i sieć domowa ...itd...itd...
 

maciek77jam

New member
Wnioskuję, że wzmak już masz skoro szukasz BD i kolumny. Jeśli tak, to uchyl rąbka tajemnicy co to jest za ampli to będzie łatwiej coś sugerować jeśli chodzi o głośniki. No i wymiary pomieszczenia w którym miałoby to grać. Natomiast BD sugeruje zakup Samsunga BD-C5500. Mam go osobiście i polecam z czystym sumieniem. Łyka wszystkie (popularne) formaty, dyski FAT i NFTS, internet i sieć domowa ...itd...itd...

nie mam aplitunera....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeszcze raz.
Chcesz mieć kino domowe :
Amplituner
kolumny 5,0 czy 5,1 ?
odtwarzacz BD ?
I na całość masz 2000 zł ?
A jeszcze - jaka wielkość pokoju ?
 

maciek77jam

New member
jeszcze raz.
Chcesz mieć kino domowe :
Amplituner
kolumny 5,0 czy 5,1 ?
odtwarzacz BD ?
I na całość masz 2000 zł ?
A jeszcze - jaka wielkość pokoju ?

pokoj gdzies 8x4, moze wiecej....
mam na calosc 2000zł...
odtwarzacz BR podstawa...
5.0 czy 5.1 ? tu doradzcie ;]
o amplitunerze nie myslalem nawet...
 

paradygma

New member
BCS-303 jest nadal obowiązującym zestawem i w tym przedziale cenowym wydaje się sość ciekawą propozycją.
Co ważne posiada wbudowany BDP oraz USB z możliwością odczytu muzy, filmów i zdjęć
 

maciek77jam

New member
ok dzieki panowie, a jakis model konkretny polecicie? mysle ze takie cos mi styknie... nie mam jakis wygórowanych potrzeb..a i czy mozna kupic osobno BR i osobno głosniki?
 

rafalost

New member
ok dzieki panowie, a jakis model konkretny polecicie? mysle ze takie cos mi styknie... nie mam jakis wygórowanych potrzeb..a i czy mozna kupic osobno BR i osobno głosniki?

trochę sie wyjaśniło w temacie ... skoro chcesz integrę tzn. gotowy zestaw kina domowego do 2k to proponuje przyjrzeć się trzem typom:
(w tej kolejności)
1. Panasonic SC-BTT 350
2. Samsung HT-C5550
3. Pioneer BCS-303
Poszukaj na forum opinii i dopsauj do swoich potrzeb np. panas bardzo dobrze skaluje do FullHD, ale Pioneer ma ładniejszy design ...itd... :-D

Jasne, że można kupić wszystko osobno, ale ty chcesz integrę. Kupując oddzielnie głośniki + odtwarzacz BD + wzmacniacz + kable ciężko ci bedzie zmieścić się w 2 tysiach z sensownym zestawie jak na twoje cyt. niewygórowane potrzeby.
 
Ostatnia edycja:

rafalost

New member

maciek77jam

New member
zmieniłem lekko plany i potrzebuję tylko kolumny + aplituner... do pokoju ok 20m2.... w miare dobrej jakosci w przyzwoitej cenie.... filmy 60%, muzyka 40%... zestaw będzie popięty do TV sonyex500, BR BD570...
 
Z

zerga

Guest
skoro masz tylko 2tysie to popytaj chlopakow na forum o jakis uzywany ampli bo nowy plus glosniki odpada chyba ze jakis bardzo niski model sony ale szalu nie ma.kolumny to moze wharfedale vardus,jamo s426 hcs3,sony ss-fcr6000,koda f-51 v3
 
Do góry