Zestaw dla PS3

arczik

New member
Witam.

Stoje przed zakupem dzwieku dla PS3 i znalazlem taki oto zestaw -
onkyo htx-22hd. Przyznam ze cenowo jest bardzo atrakcyjny oraz nie zajmuje dodatkowego miejsca jako ampli aczkowliek przed tem myslalem o Onkyo TX-SR606 plus niewiadomy mi jeszcze zestaw glosnikow w budzecie okolo 2500 za glosniki a wiec pytanie brzmi...
-czy moge sie spodziewac jakiejs drastycznej roznicy na korzysc TX-SR606 czy to raczej kosmetyczne dla ucha zmiany...
-moze ktorys z forumowiczow poleci jakies zestaw kolumn w ww budzecie lub cokolwiek innego co by sprawdzilo sie lepiej z PS3...

Z gory dziekuje za wszelkie rady i uwagi.
 

Gohan111

Member
Onkyo htx-22hd to zestaw 2.1 jeśli ci takie coś wystarczy to czemu nie , Jednak teraz KAŻDA gra na PS3 jest zrobiona w 5.1 więc żeby to wykorzystać naprawdę polecam zestaw amplituner + pełnowymiarowe kolumny . Za 2500zł można coś już ciekawego kupić np Zestaw 5.1 jamo S606HCS3+Sub 200 lub chociażby Wharfedale Diamond 9.5 secik 5.0 (podałem pierwsze lepsze przykłady jakie przyszły mi do głowy - wybór naprawdę jest ogromny ) - te zestawy z TX-SR606 na 1000% zagrają dużo dużo lepiej niż to kino 2.1 od Onkyo. Jeżeli nie masz za dużo kasy możesz najpierw kupić Ampli + porządne fronty a potem dokupić resztę do zestawu 5.1 czy 5.0 .

pozdrawiam !!
 

arczik

New member
Gohan111 napisał:
Onkyo htx-22hd to zestaw 2.1 jeśli ci takie coś wystarczy to czemu nie , Jednak teraz KAŻDA gra na PS3 jest zrobiona w 5.1 więc żeby to wykorzystać naprawdę polecam zestaw amplituner + pełnowymiarowe kolumny . Za 2500zł można coś już ciekawego kupić np Zestaw 5.1 jamo S606HCS3+Sub 200 lub chociażbyWharfedale Diamond 9.5 secik 5.0 (podałem pierwsze lepsze przykłady jakie przyszły mi do głowy - wybór naprawdę jest ogromny ) - te zestawy z TX-SR606 na 1000% zagrają dużo dużo lepiej niż to kino 2.1 od Onkyo. Jeżeli nie masz za dużo kasy możesz najpierw kupić Ampli + porządne fronty a potem dokupić resztę do zestawu 5.1 czy 5.0 .

pozdrawiam !!

zestaw ten jest owszem 2.1 ale nie dopisalem ze mozna go kupic razem z onkyo sks 11 i jest 5.1-innej opcji nie przewidywalem. Kasa za bardzo nie stoi na przeszodzie ale gabrytyowszem. chcialbym sie tylko upewnic czy naprawde lepiej jest inwetowac w apmli plus glosniki na korzysc dzwieku dla takiego laika jak ja. nie jestem gluchy raczej ale nie chcialbym sie poczuc zawiedziony tez.
 

arczik

New member
dolacze swoje pytanie tutaj co by nie smiecic nastepnym bardzo podobnym tematem a wiec...
moj wybor to onkyo 606 lub 607 a glosniki to jgbl northridge cine pack lub [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Jamo S 606 HCS 3 no i wlasnie?
przyznaje ze dopiero co zaczalem cokolwiek czytac na temat kina domowego wiec licze na was z dobra rada ktory system sie lepiej sprawdzi . przeznacenie to filmy i gry jakies 50% i 50% na muzyke elektorniczna(goa, electro i takie tam inne cuda).
aha, wielkosc pokoju 30m2.


[/SIZE][/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry