zestaw Denon

AZAZEL

New member
witam!Mam pytanie zastanawiam sie nad zakupem kina domowego w cenie do 7000 tys.Rozważam zestaw Denon AVR 1907+DVD-1930+(głośniki)Dali Concept 6+1+Center+Concept sub. co sądzicie o tym zestawie, może jakiś inny.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!;)
 

valdi

New member
AZAZEL napisał:
witam!Mam pytanie zastanawiam sie nad zakupem kina domowego w cenie do 7000 tys.Rozważam zestaw Denon AVR 1907+DVD-1930+(głośniki)Dali Concept 6+1+Center+Concept sub. co sądzicie o tym zestawie, może jakiś inny.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!;)

Witam
pozwólcie ze ja tez sie w to włącze bo mam podobny problem
mam Denona 2106 lecz nie mam jeszce kolumn.
Prefereję muzyke stereo koncerty skrzypcowe,arie operowe,Evę Casidy,Melue czy wreszcie C.Dion.Pomieszcenie ok.20 m2
Problem w tym że muszą to byc kolumny w miarę wąskie.Obecnie używam kolumn od starego kina Philipsa 40W ale stereo okropne
Zastanawiałem się nad Avancami , KEFmi i Audio Physicami ale te są drogie
Z zainteresowaniem bedę śledził ten wątek może i cos dla mnie podpowiecie

Pozdrawiam
Samsung LE32M51,Denon 2106, Philips 9000S
 

masaj007

New member
AZAZEL jak masz taki duży procent muzyki to może stereo? Ponawiam swoje pytanie o SACD i DVD-Audio.
valdi jak wąskie maja być kolumny i ile masz do wydania? Zobacz Quadral Ascent
 

AZAZEL

New member
sorka za długie milczenie-praca! myślę, iż mimo dużego procentu muzyki,zostanę przy amplitunerze A/V, co do pytania ile chcę wydać,w pierwszym poście zadeklarowałem cenę do 7000 tys. Jednak przemyślałem sprawę, tak do 5000 tys.Jezeli w tej cenie można kupić coś dobrego i do muzy i do kina.dzięki za radę.Pozdrawiam!!!:wink:P.S Jeżeli chodzi o pytanie dotyczące SACD I DVD-Audio,to tak powaznie to nie mam pojęcia co to jest.Wiem, że to głupie.Wybór był przypadkowy.
 
Ostatnia edycja:

Fatman_1

New member
Bez reklam
@ valdi

Z waskich możesz z powodzeniem na 20m2 zagrać:
1) Avance Dana 670
2) KEF iQ5

Z tego dźwięku na pewno będzies zadowolony: szczególnie przy ariach operowych i koncertach skrzypcowych.
Osłuchałem dokładnie w czwartek iQ7 z klockami Arcama.
mam wieksze pomieszczenie i dlatego iQ7.
Boskie brzmienie...
 

masaj007

New member
SACD i DVD-Audio to następcy płyt cd. Jednak jeżeli nie wiesz co to to zapewne nie masz tego w kolekcji. W takim ukłądzie radze to sobie odpuścić i wybrać tańszy odtwarzacz
 
Do góry