Zestaw audio na działkę

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Witam Kolegów i proszę o pomoc...

Chciałbym wiosną zainstalować na działce jakiś zestaw audio.
Upatrzyłem sobie..
1. Marantz NR1504
2. Yamaha RX-477

Do tych dwóch szukam zestawu kolumn 5.0/5.1(sub niekonieczny)
Towaru jest sporo..
Jamo, Prism, Taga, Magnat czy MA.
Co z czym spasuje się najlepiej ? Jakieś sugestie co do modelu ? Odsłuchów w salonie raczej nie przewiduję.
Sprzęt działkowy ma być tak 50/50 TV muza.
Powierzchnia odsłuchu to ok 16-17 m2, a fronty raczej nie za wysokie i nie za duże i raczej z basem przód-tył.
Nie chcę przekroczyć za całość 2500,-

Blackninja podszepniesz coś ..... ? :cool:


Pozdr
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Teraz też mam sprzęt ale leciwy i potrzeba wymiany. Dojdzie jeszcze tv.
No to co ewentualnie do Marantza a co do Yamahy ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Może coś z wyprzedaży? Mamy Klipsche z uszkodzą nóżką i wtedy fajnie tanio wychodzą.

Denon AVR-X500 + Klipsch F10/C10/B20..........2500 z dostawą.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Znam Denona, ale akurat x500 mnie nie przekonuje. Bez wifi, autokalibracji i sterowania z tableta. Trochę za ubogi. Jak on wypada na tle marantza 1504 ?
 

collider

New member
Bez reklam
Widac kolega duzo na dzialce czasu spedza skoro chce zamontowac sprzet nie gorszy od tego domowego. Chociaz w sumie moze mam zle wyobrazenia o dzialkach i te kojarza mi sie z takimi z altanami lub domkami z dykty. Coz czasy sie zmieniaja jak widac ;).
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
No właśnie nie jest to poletko z domkiem z dykty tylko duuużo metrów, a i dom już nie z czasów króla ćwieczka .... A w sezonie to mój drugi dom stąd i potrzeby podobne..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To trzeba było tak od razu, bo większość myślała o budzie, gdzie wilgoć, mrozy i ciekawscy-inaczej nie sprzyjają sprzętom.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
No to jak mamy jasność, że nie chodzi o stodołę to podrzućcie Koledzy jakieś opcje do Marantza i Yamahy, tylko bez przegięcia. Powiedzmy, że za zestaw 5.0 nie wychodzimy po za 1,5k. A założenia tak jak w pierwszym wpisie do tematu.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Marantz kusi, ale klipsch mi nie leży niestety. Ma grać, ale i wyglądać.....
Może zamiast hkts 9 zapodać 16 ?
O lepszych frontach pomyślę później....
 
Do góry