Zestaw audio 5.1 do 3000 zł

tgrzebien

New member
Zestaw audio 5.1 do 3500-4000 zł

Witam,
mam zamiar kupić zestaw 5.1 głównie do oglądania filmów w 4K. Czasami będzie puszczana muzyka wszelkiej maści, ale to raczej na jakichś imprezach itp.
Mam jedno wymaganie sub i głośnik centralny (jeżeli będzie stał na ziemi) nie może być wyższy (razem z nóżkami) niż 34cm, bo tyle mam miejsca pod zawieszoną szafką.
Dobrze by było żeby przednie głośniki nie były wyższe niż 45cm, ale nie jest to wymóg. Damy radę jak będą i wyższe :)

Wiem, że kwota nie powala, ale chciałbym mieć chociaż namiastkę dźwięku przestrzennego w filmach.
Zestaw wolałbym żeby był nowy (gwarancja itp.), chociaż nie pogardzę jakąś sprawdzoną używką.
Proszę o radę.

EDIT:
Kwota trochę wzrosła do max 4000zł
c9828d2e6271e.png
 
Ostatnia edycja:

tgrzebien

New member
a czy Harman Kardon HKTS 30 też będzie ok? Bo tutaj kolor też robi różnicę (żona).
Co do suba, to najwyżej nóżki się przypiłuje trochę :p

No i kwota maksymalna wzrosła do 4000 zł. Czy do tych dwóch zestawów nie trzeba żadnego amplitunera?
 
Ostatnia edycja:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
a czy Harman Kardon HKTS 30 też będzie ok? Bo tutaj kolor też robi różnicę (żona).
Co do suba, to najwyżej nóżki się przypiłuje trochę :p

Od biedy mogą być 30. Dodatkowy plus to, że w komplecie są mini wieszaki więc satelity jak i central mogą wisieć.
Wieszaki są malusie. To taki rodzaj nasadki, na którą nasadza się głośniki. Miałem tak przed rozszerzeniem systemu do 7.1.
Kolumny kiedyś były w wersji białej i czarnej. Pisz do blackninja o cenę i celuj w 65.
Do satelity jakby co można dokupić stojaki.
 
Ostatnia edycja:

tgrzebien

New member
Edytowałem poprzedni post ale chyba za późno :)

Kwota zwiększyła się do 4000 zł i pytanie czy do tych 65 nie trzeba żadnego amplitunera?
 

tgrzebien

New member
Mam zerową wiedzę na ten temat dlatego pytam. A w tym zestawie jest jakieś czarne pudełeczko. Myślałem, że do tego się to podłącza :)
Te 4000 zł to chodziło mi już o cały zestaw z ampli :)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Mam zerową wiedzę na ten temat dlatego pytam. A w tym zestawie jest jakieś czarne pudełeczko. Myślałem, że do tego się to podłącza :)
Te 4000 zł to chodziło mi już o cały zestaw z ampli :)

To czarne pudełeczko to moduł BT do suba żeby go spiąć bezprzewodowo z amplitunerem.
Za hkts 65 dasz ok 2,5k i zostanie ci 1,5k na jakiś używany apmlituner.
 
Do góry