Zestaw amplituner + głośniki.

Grendel

New member
Witam. Potrzebuję porady forumowiczów odnośnie kina domowego.
Planuję kupić zestaw kina domowego. Ponieważ posiadam obecnie zestaw stereo to zastanawiam się nad wykorzystaniem moich głosników B&W DM602 i dokupieniem zestawu głosnków tylnych, centralnego i subwoofera i do tego jakiś ampli (bez odtwarzacza). Czy jest sens takiej rozbudowy czy też lepiej kupić gotowy zestaw kina domowego?
Mam pokój 4,5x5,0m a maksymalna kwota, jaką mogę przeznaczyć na zakupy to ok. 1500zł.
Czy dysponując takim budżetem jestem w stanie złożyć coś sensownie grającego?
Pozdrawiam.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Bezapelacyjnie lepszym wyborem by było zlożenie kina z osobnych elementów, ale nie za taką sumę. Za 1500zł to chyba lepiej kupić jakiegoś "gotowca". Kino wychodzi drożej niż kupno zestawu stereo. Za sam amplituner musisz liczyć się z wydatkiem ok. 1,5 - 2k, do tego subwoofer też najmniej ok 1k ( lepiej droższy), już nie mówiąc o kolumnach tylnych i centralu B&W oraz okablowaniu. W miarę sensowne kino na Twój metraż z naciskiem na filmy, bo stereo już masz, to koszt ok. 4k ze subem + odtwarzacz BD ok. 400zł, oczywiście zestaw na całkiem innych kolumnach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Grendel

New member
Czyli gotowe zestawy w cenie 2-2,5k to typowe pierdziawki (przymierzajac oczywiście do mojego pokoju) i lepiej sobie z nimi dać spokój? W takim razie na razie sobie odpuszczę. Na chwile obecną nie mogę sobie pozwolić na wydatek 4k, niestety.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mając taki sprzęt i doświadczenie to ciężko będzie Ci się pogodzić z jakością za 1500 zł. Masz już zupełnie inne nawyki i przyzwyczajenia. Dozbieraj kasy....
 
Do góry