zestaw ampli+kolumny+sub, 17m2 POMOCY!

Piter86

New member
Tak wygląda salon, mieszkanie w bloku.

salonf.jpg


(sorry ale nie moge wklejac linku:(-spacje za kropkami)



Ustawienie mebli jest takie jakie jest i tu niestety zmiana nie wchodzi w grę.
Szukam zestawu KD głównie pod filmy "85%"... Z początku myślałem o zestawie Jamo S606 HSC, natomiast jak widać TV jest bardziej w rogu głośniki docelowo będą po bokach, a S606 lubi przestrzeń z boku (przynajmniej to wyczytałem z forum ;) ) qq5000 zupełnie mi się nie podobają co chodzi o design oczywiście. Z tematu który jest niżej zainspirował mnie zestaw Onkyo 609 + Jamo 506 HSC 3 + sub 210, z tego co widzę po zdjęciach 506 nie ma już głośników umieszczonych z boku i przy moim ustawieniu przy TV nic im nie powinno przeszkadzać w egzystencji. Jako, że ma być pod filmy dobrze żeby był sub. Wiem, że z taką kasą ciężko, ale może coś się uda :)

Budżet to jakieś 3500-4000zł, teraz kwestia amplitunera jak już wspomniałem chodzi bardziej o filmy. Onkyo 609? Yamaha 671? Denon 1713? chyba, że wystarczy coś tańszego, a też dobrego :)

W jednym ze sklepów znalezionym na forum zestaw Jamo 506 HSC 3 + sub 210 jest w promocji za 1900zł.

Proszę o pomoc w wyborze ampli i ocenieniu pomysłu z głośnikami.

Pozdrawiam Piotrek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Co do ładnych kolumn obejrzyj też Wharfedale obsidian 600hcp, przy Twoim pomieszczeniu to właśnie one lub Jamo S606HCS3.
Amplituner , nowy AVR1713.
 

Piter86

New member
To pierwszy jakiś poważniejszy zestaw audio, wiem, że pewnie same głośniki na początek by starczyły, ale jak tu posiedziałem, poczytałem, to do kina sub to podstawa i zrobiła mi się ochota na niego :) chyba, że rzeczywiście kupić póki co sam zestaw i jak już będzie mało, dokupić suba.
I co chodzi o suba, można kupić za mocny? czy im mocniejszy tym lepiej?

blackninja miałbyś jakąś ciekawą ofertę ?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na razie zakup ampli + kolumny, sub później jak będziesz wiedział jak dużo basu brakuje w Twoim pomieszczeniu.
 
Do góry