Zestaw 5.1 HDMI do PS3

incognitos

New member
Nie mogę uzyskać odpowiedzi więc kopiuję :)
Jaki zestaw byście polecili w okolicach 2000zł? Od razu na wstępie zaznaczę, że chciałbym zestaw głośników 5.1 oraz ze względu że mam mało miejsca koło TV, chciałbym aby przednie głośniki były nieduże (widziałem takie Koda av-sześćset coś w sklepie ale nigdzie na google nie mogę znależć miały gdzieś tak na moje błędne oko :wink: ok 60 cm wysokości). Myślę o amplitunerze z 2-3 wejściami HDMI. Priorytetem jest dla mnie amplituner ponieważ tak jak powiedziałem na głośniki nie mam zbyt dużo miejsca ale wejścia HDMI muszę mieć bo mam i konsolę i planuje zakup dekodera z wyjściem HDMI mam też DVD z HDMI (a w TV mam tylko jedno wejście). Poza tytm myślę, że dobrze mieć dobry amplituner, żeby w przyszłości jakby coś się zmieniło dokupiłbym tylko mocniejsze głośniki. Zestaw będzie głównie używany do filmów i gier raczej mało do muzyki. Proszę o fachową radę...
Pozdrawiam i Dziekuję

EDIT: Czy głośniki Yamaha NS-P110 albo NS-P270 sąwarte uwagi?? Jaki Amplituner byłby dobry do takiego zestawu?
EDIT2: A może po prostu taki zestaw SonyHT-SF1100 ma dwa wejścia HDMI... http://www.sony.pl/view/ShowProduct....a+Surround+Kit
EDIT 3: A może takie combo Yamahy: NS-45, NSP-60, YST-SW012 + Amplituner RX+V461 ... tylko cena jak liczyłem oddzielnie ok.2500 zł. Trochę dla mnie za dużo. Da się gdzieś zejśc z ceny jakieś tańsze kolumny/subwoofer bądź amplituner?
 
Do góry