Zestaw 5.1 do WD TV Live + xbox360 + N'ka

testa

New member
Witam
Powoli przymierzam sie do kupna zestawu, ktory polaczy mi wszystko co wymienilem w temacie posta. Jestem totalnym laikiem i amatorem jezeli chodzi o kwestie audio. Zalezy mi glownie na dzwieku 5.1 z WD TV Live (mkv'y z dts i ewentualnie dtshd, chodz ten ostatni nie jest wymogiem). Chcialym podlaczyc tez xboxa360 aby uzyskac 5.1 oraz dekoder N, a to wszystko z LCD Samsung LE40B650. Poczytalem troche po forach, lecz dalej czuje sie lekko zagubiony. Nie chce kupowac gotowego zestawu kina domowego bo odtwaracz DVD/Blueray jest mi do niczego nie potrzebny.
Muzyki jakos specjalnie nie planuje sluchac.
Dysponuje maksymalnie 2 tys (najlepiej mniej) i poki co wpadl mi w oko denon avr-1610 (chociaz to strasznie ogromne i drogie "pudlo" i chyba troche za mocne jak na moje warunki), niestety nie potrafie dobrac do niego glosnikow (za miesiac,dwa subwoofer).

Pokoj ma okolo 16 m2, niestety nie moge sobie pozwolic na dosc mocny zestaw - stare budownictwo, drewniane stropy).

PS.
Audiofilem nie jestem,fajnei jakby zestaw byl na "lata". Podlaczenie tego wszystkiego wydaje mi sie na dzis dzien abstrakcja ;). Wlasnie w Media Markt znalazlem zestaw Ferguson'a AV660S z DV780S i EX650 wiśnia - calosc za 1449 zl tyle ze z dvd. Za wszelkie sugestie z gory dziekuje.
 
Do góry