zestaw 5.1 do 3000 PLN

qual1ty00

New member
Witam, jestem w trakcie planowania kina domowego. Będize to ekran Adeo Frame Pro FE, projektor xiaomi mi laser projector no i nie mam pojęcia co zrobić z dźwiękiem. Pokój będzie przygtowany pod kino (wszystko na czarno) więc głośniki też raczej w tym kolorze. Myślę, że muszę kupić jakiś amplituner + 5 głośników i subwoofer tak? Muzyka raczej nie będzie słuchana zależy mi tylko na filmach / serialach / sporcie. Budżet myślę około 2500-3000 mogę zdecydować się na sprzęt używany jeżeli nie ma możliwości zakupu czegoś nowego i porządnego w tym budżecie. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc bo moja jedyna styczność z audio to głośniki komputerowe z 2001 roku (rozpadające się :p)

czy takie coś będzie ok?

Yamaha RX-V483
Głosniki Taga 606v3
Subwoofer Magnat 302A


Jeszcze jedno pytanie - czy to będzie ze sobą współpracować;

obraz będzie głównie wysyłany z takie tv streaming stick roku - który w tym momencie jest podłączony kablem HDMI do telewizora.

Jeżeli będę miał Amplituner , Projektor i ROKU to jak to wszystko ze sobą połączyć aby obraz był wysyłany do projektora a dźwięk przez amplituner? Jestem zagubiony w tym temacie...

Pozdrawiam
 

mirmur1

Member
cześć.
mam ten zestaw od ponad miesiąca (bez subwoofera) i jestem mega zadowolony :krol:
minus trzeba kable dokupić, polecam porządne +-2---3 (zależy od metrów) stówki trza doliczyć :(
czym byłem zawiedziony ze ampli wyprodukowane w Malezji nie maja wyjść na wtyk "bananowy", reszta produkowanych ampli na świecie według instrukcji posiada...
audiofilem nie jestem i dla mnie basy są aż za dobre, dlatego nie planuję suba :)

a wszystko po HDMi spokojnie podłączysz...instrukcja grubaśna na pewno jest rozwiązanie :)
 
Ostatnia edycja:

mirmur1

Member

Attachments

  • IMG_20180530_123906.jpg
    IMG_20180530_123906.jpg
    574 KB · Wyś: 70
Do góry