Zestaw 5.1 bez kabli

dutkalska

New member
Witam,

Mam ogromną prośbę o pomoc. Poszukuję zestawu 5.1 z bezprzewodowymi tylnymi głośnikami. Głównie do oglądania filmów i grania (PS3), rzadziej do słuchania muzyki. Przeglądając www znalazłem dwa modele, które zwróciły moją uwagę: sony BDV-IT1000 i philips HTS9810. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnych opisów, wrażeń z odsłuchu bądź testów. A może istnieje jeszcze coś innego wartego uwagi... Dodam jeszcze tylko że na "duże zestawy" tzn Av + zestaw głośników nie mam zwyczajnie miejsca. Bardzo Was proszę o pomoc.
 

phil711

New member
loj tak ;D

jeżeli bym wybierał na twoim miejscu pomiędzy tymi dwoma zestawiami kina domowego pomiędzy sony a philips zdecydowanie optuje przy Sony, ale poczekaj aż się inni wypowiedzą
 

vvilk

New member
poszukaj jeszcze czegoś z oferty Samsunga. Kilka modeli, nawet nizszych, ma mozliwość podłączenia tylnych głośników bez kabli.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Za taką kase jak to sony to już można kupić porzadne kino a nie taką zabawke. A na tył sobie dasz coś w stylu JBL Control One Wireless, tylko musi być pełny pre out w amplitunerze ;>
 

dutkalska

New member
cd

bagiennik napisał:
Za taką kase jak to sony to już można kupić porzadne kino a nie taką zabawke. A na tył sobie dasz coś w stylu JBL Control One Wireless, tylko musi być pełny pre out w amplitunerze ;>

Proszę o rozwinięcie tematu (przykładowu AVr i głośniki)...:)
 

Odusia

New member
Mam pytanie odnośnie kina domowego BDV-IT1000 firmy SONY. Chciałabym się dowiedzieć jakie są Państwa opinie na jego temat, ponieważ przymierzam sie do zakupu,a wydając takie pieniądze wolalabym mieć pewność, że nie wyrzucam ich w błoto. W tej chwili jego cena w Media Markt wynosi 6999 zł. Jeżeli macie inne propozycje w podobnej lub niższej cenie(7000zł to max),chętnie ich wysłucham,poneiważ nie jestem jeszcze zdecydowana. potrzebuję sprzętu do salonu(40m),stawiam głównie na filmy i muzykę. Najważniejsze,by dźwięk przy głośnym słuchaniu muzyki był bardzo dobry(brak szumów,itd,)Aha, dodam,że kupuję telewizor SONY KDL-40W5500.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!:)
 
Do góry