Zestaw 5.0 do kina domowego (brak suba)

mrpower

New member
czesc

Zastanawiam sie nad kinem domowym i glosnikami do niego Wharfedale Diamond 10.4 (kino 10.4/10.0/10.CC) - zestaw bedzie bez suba.

Jak taki zestaw bedzie sobie radzil ze sciezka AC3 - dzwiek 5.1 - czesc efektow nie bedzie slyszalna? Czy moze amplituner bedzie jakos downmixowal sciezke 5.1 do 5.0?

Alternatywa dla mnie to zestaw zintegrowany np Samsung HT-D5550 ktory ma juz suba, niestety tradycyjne drewniane zestawy maja za duze suby do mojego mieszkania.

pozdr,
Grzesiek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale za mało danych .
Jakie warunki w pokoju ?
Jaka klasa cenowa ?
Jak wielki pokój ?
 

mrpower

New member
pokoj ma ok 24m2 - 4,5m na 5m
do TV mam ok 4m - telewizor stoi na niskiej szafce
zestaw taki jak ten - http://www.drevoastyl.cz/img/sestavy/clip/clip2.png - z tym ze szklana szafa
po lewej jest szersza - glosniki stalyby w rogach pokoju (tak wiec w odleglosci ok 4,5m od siebie)

najpierw chcialem wydac ok 2000-2500 na cale kino domowe wtedy kupilbym kino zintegrowane wlasnie np Samsung HT-D5550 (zonie podobaja sie niestety zestawy plastikowe - nie lubi duzych drewnianych)
teraz mysle zeby wydac max 3000-3500
WHARFEDALE DIAMOND 10 10.4 / 10.0 / CC znalazlem za ok 1900 tak wiec zostaloby ok 1100-1300 na amplituner
Diamond podoba mi sie ze wzgledu na wielkosc (nie sa duze i masywne), design i dostepne rozne kolory
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Możesz jeszcze sprawdzić sobie Wharfedale Amber i do tego Denon AVR-1611. Kolumny, które mogą się spodobać Twojej żonie, a super spisują się w kinie domowym, a i muzyki się da sensownie posłuchać.
 
Do góry